event outfit

Event & outfit // Think pink!




Utorkom nemam predavanja i mogu raditi što želim :D Volim utorak, kao vikend usred radnog tjedna :)

Dan je započeo predstavljanjem Neutrogena Pink Grapefruit kreme u kafiću Divas.
Prošle godine su bili izbacili 2 proizvoda za čišćenje lica i ja sam baš bila ta koja je na tom druženju upitala "A što je s kremom?" :D , a sada su izbacili i kremicu za lice koju ću isprobati čim završim ovaj post.

Nadalje sam šetala gradom s Ljupkom i kasnije s Hanom, i neplanirano kupila nešto. Pokažem vam sutra :D
 

:)

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us


A Dino nam se vratio iz Pariza i donio meni i Lju lakove za nokte i privjeske s Eiffelovim tornjićem. <3
Image Hosted by ImageShack.us


A Fifi mi je slikao outfit danas. <3


Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

foto: Filip Tot

košulja (koja je zapravo mint neon boje) // hrelić 1 kn
kardi // hrelić
suknja, čarape, balerinke, ogrlica, prsten // h&m
torba // zara


:*

A

Comments

Anonymous said…
Lijepo :)
Anonymous said…
veliki lajk za outfit :)
Ma Cherie D said…
Predobro, a kosulja mi je posebna!!!
Unknown said…
Lakovi ♥.♥
Unknown said…
Bas slatka kombinacija.
S. said…
Ajme, košulja...Stvarno je divnaaaa! A platila si ju 1 kn! Zavidim. :) Frizurica je isto super..ma, sve mi se sviđa! :D
Anonymous said…
Super komba, baš proljetna <33
Mia i Edina said…
Javljaj mi kakva je kremica čim probaš :)

Outfit je prekul, slaganje boja ti je jača strana, vidim :)

Mia :*
Anonymous said…
košulja je krasna...
Ovo mi je def. najdrazi od svih tvojih dosadasnjih outfita, odlicno ti stoji, odlicno ga nosis :)

Kad probas kremu, javi mi kakva je :)

Lp :**
sminka ti je na ovim slikama posebno lepa :) i te boje ti super pristaju
Voodoo Moon said…
jako mi se sviđa kako ti je kosa ovdje blago valovita. predobro! :)
naravno, kombinacija, boje - odlično!
Anonymous said…
bravo jako lepa kombinacija :) konacno si shvatila da one previse mini suknje koje furas ne valjaju, jesi zgodna cura ali onakvi minici u neukusni, ovo je mnogo bolje :) go girl!
Mackenzie said…
I love the mint nail polish and shirt!
Anonymous said…
Divan outfit. <3
Make up odličan, šta koristiš za obrve? Baš bi mi trebala takva nijansa koju imaš. :)
Psychocouture said…
essence duo sjenilo za obrve :)

i hvala svima <333
Natali said…
Boje ti odlicno pristaju! Jako mi se dopadaju tvoja torba, prsten i suknja.

http://lartoffashion.blogspot.com
Anonymous said…
fantastična kombinacija, sjajno je ovo s hrelića, obožavam tvoje ulove i upravo zbog toga sam te počela redovito pratiti.
super!!!!!!

lp
A.. said…
jedna od najdrazih i najboljih kombinacija :D kardi mi je mljac! <3
E said…
Sve je super i super ti stoji, i predivne su boje. Samo meni balerinke bodu oči XD
Anonymous said…
bravo bravo, super je ovo što jeftino kupiš a super ukombiniraš.
koji je to lak za nokte i gdje ga ima za kupiti?
baš ti šik paše :D
Anonymous said…
odlicno! :D zanima me dali imas malo valovitu kosu ili si ukovrcas vrhove?
Anonymous said…
Odlično Ana!!!
Psychocouture said…
lak je essence you belong to me :)

kosa mi je inače ravna, a nekad ju, kao u ovom postu, nakovrčam odnosno napravim valove i to s peglom! :)
lajk za kombinaciju :)
Sve divno, ja bi osobno izbacila balerinkice ali sve ostalo odlicno!
Super su mi boje košulje i vestice!
obozavani divas...Boje veste, kosulje i ogrice - very nice ;)
pozz
Anita
Anonymous said…
meni je sve predivno!! super kaj cesto postas,odlicno kombiniras i sve!!samo tako naprijed! (meni se bas ne svidjaju najlonke s tockicama,ali eto)sve super!
Anonymous said…
Ubila bi za ovakav kardi..citam te stalno u zadnje vrijeme jer si mi super,cak sam u subotu prekopala mamin i tetin ormar i nasla toliko prekrasnih kosuljica i 2 savrsene suknje koje samo malo moram skratit.. Strasno mi se svidja tvoj blog,toliko da sam cak razmisljala od jeseni kad krenem na fax pokreniti svoj.. Sve u svemu,zeli ti sve najbolje!!

M.
jednababaroga said…
Kombinacija super. Zašto mi u st nemamo hrelić :(
Anonymous said…
mrzim vas :) iz Zagreba zbog hrelića :(
inače, sviđa mi se kombinacija :D
pozdrav iz St ;)

Lo.
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels