Utorkom nemam predavanja i mogu raditi što želim :D Volim utorak, kao vikend usred radnog tjedna :)
Dan je započeo predstavljanjem Neutrogena Pink Grapefruit kreme u kafiću Divas.
Prošle godine su bili izbacili 2 proizvoda za čišćenje lica i ja sam baš bila ta koja je na tom druženju upitala "A što je s kremom?" :D , a sada su izbacili i kremicu za lice koju ću isprobati čim završim ovaj post.
Nadalje sam šetala gradom s Ljupkom i kasnije s Hanom, i neplanirano kupila nešto. Pokažem vam sutra :D
:)







A Dino nam se vratio iz Pariza i donio meni i Lju lakove za nokte i privjeske s Eiffelovim tornjićem. <3

A Fifi mi je slikao outfit danas. <3







foto: Filip Tot
košulja (koja je zapravo mint neon boje) // hrelić 1 kn
kardi // hrelić
suknja, čarape, balerinke, ogrlica, prsten // h&m
torba // zara
:*
A
Comments
Outfit je prekul, slaganje boja ti je jača strana, vidim :)
Mia :*
Kad probas kremu, javi mi kakva je :)
Lp :**
naravno, kombinacija, boje - odlično!
Make up odličan, šta koristiš za obrve? Baš bi mi trebala takva nijansa koju imaš. :)
i hvala svima <333
http://lartoffashion.blogspot.com
super!!!!!!
lp
koji je to lak za nokte i gdje ga ima za kupiti?
baš ti šik paše :D
kosa mi je inače ravna, a nekad ju, kao u ovom postu, nakovrčam odnosno napravim valove i to s peglom! :)
Sve divno, ja bi osobno izbacila balerinkice ali sve ostalo odlicno!
Super su mi boje košulje i vestice!
pozz
Anita
M.
inače, sviđa mi se kombinacija :D
pozdrav iz St ;)
Lo.