Jako jako jako lijepo ;)) i btw. meni ful dobro zgledaš sa jače potamnjenim obrvama.. znam da ne stoji svakom, ali tebi <3
pusa
Netko said…
Watch out, we've got a badaas make-up artist over here! (^^ anon up there) Jeez!
Jel to prirodna boja tvojih usana? Jer već dugo tražim neki svijetloroza ruž, ali koji bi bio dovoljno "jak" da prekrije moje poprilično crvene usne. :S
Netko said…
ispravak krivog navoda: ne anon, nego keksicka O.o
Anonymous said…
meni je baš lijep make up i koža mi izgleda zdravo. decentno je, uredno i najviše sam zadovoljna s obrvama. stvarno ih ljepše sada popunjavaš i djeluju prirodnije. ooOO
@Netko. nije, ruž je to :) makar imam dosta blijede usne inače... ako hoćeš baš "jaki" ruž koji jako prekriva, probaj Macove ruževe :) I Illamasqua :)
Anonymous said…
moram priznati kako mi se zadnji look koji si stavila nije svidio pa nisam ništa ni komentirala. djelovao je dosta poput maske, ali ovaj ti odlično pristaje. lice ti puno svježije izgleda bez tuša, samo bi ti ja još definitivno izblendala obrve da ne djeluju tako oštro :) i ne mogu vjerovati da je ovo taj ruž. izgleda predobro o.O na meni izgleda totalno bezveze :(
marta
Netko said…
o bože, sad tek uočih LIPS dio teksta. thanks anyway za odgovor! :)
nemam ih :( ali radim si često scrub lica s ručnikom i bilo kakvim sretstvom za čišćenje lica! očito to pomaže da mi se ne stvaraju miteseri... makar sam planirala kupiti one flastere i isprobati :)
Comments
http://lartoffashion.blogspot.com
potrazi po netu savjete za oblikovanje obrva jer su grozne
tus ne nanosis na bas zahvalan nacin za oblik tvog oka
i sjenila se blendaju.
i invite to me too
WWW.LIVE-STYLE20.BLOGSPOT.COM
Un bacio ;-*
i btw. meni ful dobro zgledaš sa jače potamnjenim obrvama.. znam da ne stoji svakom, ali tebi <3
pusa
Jeez!
Jel to prirodna boja tvojih usana? Jer već dugo tražim neki svijetloroza ruž, ali koji bi bio dovoljno "jak" da prekrije moje poprilično crvene usne. :S
nije, ruž je to :) makar imam dosta blijede usne inače...
ako hoćeš baš "jaki" ruž koji jako prekriva, probaj Macove ruževe :) I Illamasqua :)
i ne mogu vjerovati da je ovo taj ruž. izgleda predobro o.O na meni izgleda totalno bezveze :(
marta
m.
xoxo Gozika
http://gozikasjournal.blogspot.com/