Most of the pics are from February. I couldn't wait for it to end. It's not my fave month. :D
~~~
Većina slika je iz veljače.
Jelo se puno kolača, pilo se puno čaja i vitamina (nisam bila prehlađena yay! :D ), slavili smo Ljupkin rođendan, puno smo gunđali o hladnoći i snijegu... Prestala sam pušiti, počela sam gledati Game of Thrones i Elementary, dragi i ja smo slavili Valentinovo u prepunom kineskom. Dala sam dosta ispita, prijavila diplomske radove i počela privoditi fax kraju. Na sniženjima sam nešto i kupovala, a nešto i dobila na dar. Danas vam vjerojatno snimam video haul. :*
Ne mogu te uopće zamisliti s cigaretom, bravo za tebe! E i super je video, ja sam tražila new in post, volim takve stvari :-D Pojačala sam zvučnik na najjače, strefilo me kad sam nakon toga uopalila glazbu, hahaha! Super sve, samo tako nastavi.
Sandra
Anonymous said…
Odlične fotke !!
Nisam bila dugo ovdje i mogu reć da sam oduševljena outfitima iz prethodnih postova. Hvala bogu da si skužila da imaš izvrsnu figuru/ tijelo i da nema potrebe da furaš onaj baba/jehovin svjedok stil.
Comments
pratim te odavno
pusa :)
i invite to me too
www.live-style20.blogspot.com
http://lartoffashion.blogspot.com
E i super je video, ja sam tražila new in post, volim takve stvari :-D
Pojačala sam zvučnik na najjače, strefilo me kad sam nakon toga uopalila glazbu, hahaha!
Super sve, samo tako nastavi.
Sandra
Nisam bila dugo ovdje i mogu reć da sam oduševljena outfitima iz prethodnih postova. Hvala bogu da si skužila da imaš izvrsnu figuru/ tijelo i da nema potrebe da furaš onaj baba/jehovin svjedok stil.