








cropped top // Asos
skirt // Oasap
bag // Oasap
shoes // Zara
belt and rings // Beginning Boutique
I love this outfit. I've been reinventing myself lately. It feels amazing to slowly exit my comfort zone.
Don't ever hold yourself back.
Anyways, I wore this on Saturday. It was so hot in the city that day!
The last few days, the weather has turned, I have a feeling like the summer is over. I hate it when it happens so unexpectedly. One day it's hot like in hell, and the other rain and chilly weather. :(
I better start preparing for autumn...
~~~
Jako mi se sviđao ovaj outfit. U zadnje vrijeme sam se počela "oslobađati". Polako izlazim iz svog comfort zonea, dobro je...
Don't ever hold yourself back.
Inače, ovo sam nosila u subotu na kavu s Lju. U gradu je taj dan bilo užasno vruće. Ali nekako je bilo ugodno, zbog povjetarca.
Zadnjih par dana pak, vrijeme se okrenulo. Imam osjećaj kao da je ljeto gotovo... Mrzim kad se to dogodi tako naglo - jedan dan 40 stupnjeva vruće, drugi dan kiša, 25 stupnjeva i malo prohladno. :(
Bolje da se počnem pripremati za jesen...
:*
A
ps. jesam li spomenula da sam u subotu kupila i dva para novih sandali?? Tipično... Ana kupi sandale, vrijeme se pogorša... :D
Comments
http://lartoffashion.blogspot.com
http://fallforfall.blogspot.com/
www.secret-garden-anita.blogspot.com
ali ne gooovoriii da su nam poslednji dani
:(sva se rastuzim :/
PS: Jako mi se svidja naslovna slika na blogu! :)
nego, kad ces objavit dobitnicu one tunike?
lp :*
"ne mogu vjerovati da je to obukla!!"
sviđa mi se izlaženje iz sigurne zone, tamo te ionako već svi znaju ;)
marina
Top je divan, vidim da su neke djevojke zavoljele taj trend. Ja sam kao mala nosila takve topove, jednostavno su ugodni, a da bi ih sad mogla nositi- trebale bi otići ovih 5 kg viška.
Ova suknjica ti nije loša al nije niti dobra. Pošto si kruškoliko građena, još ti je više naglasila bokove dok si gore ostala sitna. Pokušaj pliz na taj top neke duge duboke hlače (ne traperice) i te potpetice , gore neku veliku ogrlicu da "uspostaviš ravnotežu" i ono što sam ti već spomenula - push up grudnjak. Nemam ni ja sad d košaricu ili slično, ali u dobrom grudnjaku i majica bolje izgleda.
I htjela sam te pitati kakvu to gumicu imaš na kosi ? Dal si to svoju kosu motala ili je to takva gumica ?
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Sexy-Crop-Corset-Top/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2106043&cid=4167&Rf-300=1880,1944,1924&sh=0&pge=0&pgesize=200&sort=3&clr=Black
@anon: omotala sam pramen svoje kose oko gumice i prikačila sa špangicom =)
Anonimus sam jer svoj blog nemam, tako da..
Aaaa tako, hvala ti puno :) baš ću probati, jako mi se sviđa to. Makar, imam dugu kosu, al valjda ću uspjeti.
iva
(inače, amo nemate blog, al imate gmail, možete s njim normalno postati s ovim prvim (google acount) :)
A.
FASHION IMPERATIVE
FI FB
<3
Tena O.
i cipele su genijalne :)
Savršeno izgledaš!
:*
samo se nastavi tako dalje oslobađati :)
soulmate