Behind the stage





















Zoran Aragović




(prve dvije fotke moje, druge dvije Borna Čavrag)
Crni kompletić i siva suknja su mi najbolji komadi u kolekciji, a Zoran je pokazao svoju uobičajenu i zabavnu maštovitost. :)
Boris Pavlin








Pavlin je, kao i uvijek, glazbom, kreacijama i stylingom, stvorio bajkovitu atmosferičnost. Uvijek volim gledati njegove revije jer me teleportiraju u neki drugi svijet i na tren zaboravim na sve ružno...
Kao što sam više puta pisala, kada je bilo riječ o modnim revijama, ja nisam modno obrazovana i nemam toliko znanje o modi kao ljudi koji se time profesionalno bave. Ovdje pišem kao zaljubljenik u estetiku, modu, fotografiju, makeup, ljepotu i atmosferu. Zato ne volim pisati kritičke osvrte pune floskula i truditi se djelovati i zvučati "profesionalno" ili kompetentno. Uvijek napišem par rečenica o onome što je meni lijepo i što mi se sviđa, i to popratim fotkama.


shirt and pants // Bershka
wedges // asos
Comments
http://lartoffashion.blogspot.com
slatkice, nemas se ti njima sta objasnjavati, ono sto pisu je takav bezobrazluk. a sve skupa kad stave svoje kombinacije, nit se ima sta komentirati, nit ih se primjeti, nit su ista posebno. Al znaju kritizirati, to im se mora priznati. :) pusa i ostani i dalje tako pristojna!
Love the pink trousers and Neon nails!
Neon is so hip at the moment!
kada gledam fotografije imam osjecaj kao da sam tamo ( kao da je sve preneseno fotografijom, boje, atnosfera, zvuk.. sve si mmogu zamisliti ) :)
Boris Pavlin : samo se može reci bošanstveno !
DIvan post :)
http://trovatemi.blogspot.com/
Odlično!
Y U NO EVER WRONG? Šalim se malo! :P
Aragović me očarao, moram priznati ona bluzica prozirna mi je najdraža!
Pavlin je igrao na gracioznu kartu i uvijek me uspije nanovo oboriti! Sve je tako lijepo, pudrasto, čipkasto i lepršavo!
Lijepe fotke!
Edina :*