new in

New in: Leather belt

Draga Vesna i ja smo se danas našle na kavi i prošvrljale novootvorenim Textile Houseom na Savskoj...
Jutros sam spazila natpis "50% popusta" dok sam išla na posao pa sam namjeravala zaviriti pošto mi se zadnji put činilo da su im stvari malo preskupe.
Zadnji put sam spazila predivnu crnu košulju, ali mi je bila preskupa pa ju nisam kupila. Nažalost, danas ju nisam našla, netko ju je uhvatio prije mene... :) ali sam zato našla ovaj kožni remen za cijelih 17,50 kuna :))
Odite zaviriti, možda upecate nešto.

:**

A



Comments

mirna said…
Baš ću zaviriti idući tjedan, nadam se da ću i naći nešto :)
Anonymous said…
Bila sam prije par dana i imaju zanimljivih stvarčića...za oko su mi zapela dva blejzera. Definitivno treba odvojitii malo više vremena za detaljno kopanje!
ljupka said…
odlican remen <3
Svaki dan ga gledam na putu prema i s posla, ali nikako da svratim.

http://littlefashioncat.blogspot.com/
Andrea Simunic said…
morat cu se zaletit koji dan pogledat, zvuci zanimljivo!
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels