collaboration outfit

Outfit post // Prve balerinke ove godine



Hej!
Danas je bio apsolutno predivan dan <333 Još je bio bolji jer sam ga provela u odličnom društvu (bloggerice :* ) ... Jučer sam išla u Franco gdje me razveselila šarena proljetna kolekcija cipela između kojih sam izabrala ipak ove crne balerinke. Htjela sam baš lakirane crne. :)) Svoje ću urediti zakovicama, stavit ću slike kad to napravim :)

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us



haljina (kao suknja), džemper, narukvica // h&m
košulja // hrelić
jakna // Bershka
balerinke // Franco


Čitamo se sutra :***


A




Comments

Anonymous said…
cijena balerinki?
brza si ;) seksi nogice :*
Nikki said…
Lovely outfit! Xx
Trendy White said…
Iako ne volim balerinke... slatka si!
Super su baletanke :) bas mi se svidjaju...
http://dictionaryoffashion.blogspot.com/
Unknown said…
Divna! :*


xoxo
Antonia
A.. said…
odlično! ko i uvijek! ;)
Natali said…
Balerinke su preslatke i blago ti se sto mozes nositi balerinke van po ulici, ja to jos ne mogu :(

http://lartoffashion.blogspot.com
Anonymous said…
lijepo kako nisi iskompleksirana debelim listovima
Alexis said…
Preslatke su zaista :)))
Lily's World said…
Kako dobar outfit! :)

lilysfashionworld.blogspot.com
Marina fRashion said…
diiivan, pravi prolecni!
Blago vama, kod nas nije još toliko toplo.
Baš mi se dopada jakna i nakit!;)
OrMARIJA said…
Super čarapice imam i ja takve, fotke originalne i balerinke su slatke :) bit će još bolje sa zakovicama :)
Anonymous said…
Kad si kupila tu jaketu i koliko si je platila?
S.
Anonymous said…
ne znam zasto tako cesto nosis minice kad uopce nemas noge za njih... :/ u hlacama puno bolje izgledas, nhf
Tea said…
Jako slatko!

Treba mi takva jakna...

:)

http://minimalisticme.blogspot.com/
Miss Psycho Cat said…
Hahaha, izvini ali ja se uvek "oduševim" komentarima anonimusa kod tebe, stvarno su...no comment :D
Psychocouture said…
@S: jakna je od pretprošle sezone, bila je 350 kn, kasnije na sniženju za 130 ili tak neš :)
Anonymous said…
lijepe su ti te balerinke. stavljanje zakovica na balerinke ne bih preporucila jer sam ja imala jedne sa zakovicama(zara) i usred ilice se jedna otkvacila i zabila se onom kukicom meni u glezanj. uzasna bol je, pa ne bih preporucila.
ICA said…
Divnoo.. Jaknica je savrsena i carapice! :)
Anonymous said…
evo jedne anonimusice. :D

samo pratim, ne komentiram, ali sad cu reci da imas fakat super noge, cvrste, bez celulita (oo, celulit bi se i te kako vidio u tankim najlonkama, ovakvim kakve imas pogotovo) i sjecam se tvojih ljetnih fotki u uskim minicama. predivno si izgledala.
ovi kojima tvoje noge ne pasu nek gledaju svoje savrsene u ogledalu. :D
Anonymous said…
Kombinacija bi ti bila bolja bez balerinki, nepotrebno te skrate i čine zdepastom.
Goga said…
jakna i najlonke su mi super,balerinke ne volim nikakve,a suknja je dobra ali mislim da zbog materijala ne odgovara ostatku kombinacije
Cobeliks said…
Ja jedino da udjem na svaki tvoj post pojedinacno i da pisem PREDIVNO PREDIVNO! ps. Jako sam ljubomorna na ove prelepe fotografije iz svakog, ali svakog posta) <3
Jelena said…
Jako lijepa odjeća koja ti super stoji, ali slažem se sa svima koji su rekli da ti balerinke (iako lijepe) nikako ne stoje, skrate ti noge, izgledaju deblje nego sto jesu i na ovu kombinaciju bi puno bolje bile neke čizmice sa punjenom petom ili nešto slično...
Mia i Edina said…
Djevojko, obožavam ti blog i slike :)
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels