Hej!
Danas je bio apsolutno predivan dan <333 Još je bio bolji jer sam ga provela u odličnom društvu (bloggerice :* ) ... Jučer sam išla u Franco gdje me razveselila šarena proljetna kolekcija cipela između kojih sam izabrala ipak ove crne balerinke. Htjela sam baš lakirane crne. :)) Svoje ću urediti zakovicama, stavit ću slike kad to napravim :)









haljina (kao suknja), džemper, narukvica // h&m
košulja // hrelić
jakna // Bershka
balerinke // Franco
Čitamo se sutra :***
A
Comments
http://dictionaryoffashion.blogspot.com/
xoxo
Antonia
http://lartoffashion.blogspot.com
lilysfashionworld.blogspot.com
Baš mi se dopada jakna i nakit!;)
S.
Treba mi takva jakna...
:)
http://minimalisticme.blogspot.com/
samo pratim, ne komentiram, ali sad cu reci da imas fakat super noge, cvrste, bez celulita (oo, celulit bi se i te kako vidio u tankim najlonkama, ovakvim kakve imas pogotovo) i sjecam se tvojih ljetnih fotki u uskim minicama. predivno si izgledala.
ovi kojima tvoje noge ne pasu nek gledaju svoje savrsene u ogledalu. :D