outfit

Outfit post // Casual

Neki dan sam išla na kavu s frendom Goranom pa sam odlučila iskombinirati nove gležnjače iz Franca. Nije bilo jako hladno pa sam opet obukla kožnu jaknu s prslukom ispod, nabacila pvc tajice i običnu crnu tuniku. :)

Bilo je to jedan od onih dana kad ti se jednostavno biva "normalan", odeš u kvart popit kavu i čilat. :)

Danas ću ostat doma, pospremat sobu i pripremiti slike za prodaju svega živoga iz ormara što nisam takla ni nosila neko vrijeme, želim se riješiti svega nepotrebnoga, a mnogi će moći naći nešto za sebe, nadam se. :) Pratite fejsbuk pejđ. :*

Kako ćete vi provesti svoju subotu? :)






Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


jakna, prsluk, tunika, tajice // bershka
šalj // new yorker
gležnjače // Franco

Tnx Goran na fotkama. :)

:*

A


ps.

U zadnje vrijeme se diže ogromna prašina oko modnih bloggera, meni se zaista ne da ništa o tome pisati jer nema smisla, ali ću vas zato uputiti na kolumnu Nikice i Vjeke na budi.in-u.
Ništa za dodati ni oduzeti, bravo eNVijevci! :)


Comments

OrMARIJA said…
Super cizmice...
Pvc tajice hhahHHahaha imam i ja takve, al pvc xD
Psychocouture said…
nisu baš pvc kao ove

http://www.google.hr/search?q=pvc+leggings&hl=hr&client=firefox-a&hs=ooP&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=M4kRT6W4FIPVgAfZpaHSAw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBwQ_AUoAQ&biw=1680&bih=900

ali ja tak zovem i ove mat pleather tajice :)
Ana Petrović said…
cizmice su predivne :)
moram i ja da najurim negde pvc helanke :)

ja sam danas malo razmazila svoju kozu, ucicu, a veceras sa dragim :)
Unknown said…
Zanimljive su mi ove tajice, no mislim da mi ne bi pristajale obzirom da me ima :D Sviđaju mi se čizmice, baš takvo nešto tražim :)

*vidila sam tvoj post na Croatian beauty blogs - slobodno nam ostavi na zidu postove koje objaviš :)
Anonymous said…
odlično! nadam se da će biti i nakita u prodaji :)
Anonymous said…
super tajice! :)
Mihaela said…
ti si meni super :D
ljupka said…
odlicne su! <3
Gear said…
<3 divno <3
Mani said…
Živjela crna...jednostavno obožavam tu boju i uvijek mi izgleda stylish!
Super outfit!
super outfit, imam isti šal u dr boji ;)

http://worldisrunway.blogspot.com/
Miss Psycho Cat said…
Odlične čizmice ;) I ja planiram da raščistim orman i blog će mi pomoći u tome :D
OrMARIJA said…
Ma skužila sam bilo mi presmiješno to pvc hhahaah ko vrećica :D
imam i ja takve mat super su za ovo vrijeme kad nije jako hladno .
OrMARIJA said…
Kad bude ova prodaja moram igrat "najbrži prst" :)
The Chic Book said…
genijalan outfit, sve mi se jako svida
super outfit...odlicne cizmice...
Petra said…
Prsluk i čizme su savršeni =)
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels