Bilo je to jedan od onih dana kad ti se jednostavno biva "normalan", odeš u kvart popit kavu i čilat. :)
Danas ću ostat doma, pospremat sobu i pripremiti slike za prodaju svega živoga iz ormara što nisam takla ni nosila neko vrijeme, želim se riješiti svega nepotrebnoga, a mnogi će moći naći nešto za sebe, nadam se. :) Pratite fejsbuk pejđ. :*
Kako ćete vi provesti svoju subotu? :)






jakna, prsluk, tunika, tajice // bershka
šalj // new yorker
gležnjače // Franco
Tnx Goran na fotkama. :)
:*
A
ps.
U zadnje vrijeme se diže ogromna prašina oko modnih bloggera, meni se zaista ne da ništa o tome pisati jer nema smisla, ali ću vas zato uputiti na kolumnu Nikice i Vjeke na budi.in-u.
Ništa za dodati ni oduzeti, bravo eNVijevci! :)
Comments
Pvc tajice hhahHHahaha imam i ja takve, al pvc xD
http://www.google.hr/search?q=pvc+leggings&hl=hr&client=firefox-a&hs=ooP&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=M4kRT6W4FIPVgAfZpaHSAw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBwQ_AUoAQ&biw=1680&bih=900
ali ja tak zovem i ove mat pleather tajice :)
moram i ja da najurim negde pvc helanke :)
ja sam danas malo razmazila svoju kozu, ucicu, a veceras sa dragim :)
*vidila sam tvoj post na Croatian beauty blogs - slobodno nam ostavi na zidu postove koje objaviš :)
Super outfit!
http://worldisrunway.blogspot.com/
imam i ja takve mat super su za ovo vrijeme kad nije jako hladno .