košulja i tajice su mi super kombinacija. ma kupila sam si jedne ovakve cipele, ali nikako pa nikako ih ne volim nositi. ima nešto toliko neženstveno u njima da me izluđije! plus podsjećaju me na moje baffalonke iz 8 razreda tako da sam ih pospremila duboko u ormar :)))
cipele i prstenje <3! i posebno frizura, odlicno ti stoji!
lu said…
sviđaju mi se košulja i punđica. cipele su mi same po sebi ružne ali još bi mogle proći da nije te kombinacije suknja - 'kožne' tajice koja mi u rijetkim slučajevima može izgledati ok, ali u ovoj kombinaciji nimalo. problem je što se trudiš gurati taj minimalizam ali nikada ne uspiješ do kraja, uvijek je to nekako napola. čini mi se da bi ova kombinacija bila bolja i efektnija da si stavila obične crne skinnyice (i da ih uguraš u cipele bez tog naboravanja na dnu jer samo proširuješ listove), jednu od ovih narukvica i jedan prsten. ali to je sve samo moje mišljenje :D
Anonymous said…
Odlično!Fotke su super!!! :) Mary
Anonymous said…
Ja bi iskreno maknula suknju, nikako mi se ne uklapa. Kao komentar iznad, stavila bi crne skinice ili samo ostavila tajice i stavila onda puno dužu košulju. :) Inače, meni je izvrstan nakit, pobornik sam kićenja :P
Comments
mislim da bi ti takodjer na ove hlace i wedgesice super pristajala kosulja boje mint-a.
http://lartoffashion.blogspot.com
outfit ti je simple chic! :DD
xs
Dino
ma kupila sam si jedne ovakve cipele, ali nikako pa nikako ih ne volim nositi.
ima nešto toliko neženstveno u njima da me izluđije!
plus podsjećaju me na moje baffalonke iz 8 razreda tako da sam ih pospremila duboko u ormar :)))
http://worldisrunway.blogspot.com/
www.imperfashion.com
xoxo
Antonia
:**
cipele su mi same po sebi ružne ali još bi mogle proći da nije te kombinacije suknja - 'kožne' tajice koja mi u rijetkim slučajevima može izgledati ok, ali u ovoj kombinaciji nimalo.
problem je što se trudiš gurati taj minimalizam ali nikada ne uspiješ do kraja, uvijek je to nekako napola. čini mi se da bi ova kombinacija bila bolja i efektnija da si stavila obične crne skinnyice (i da ih uguraš u cipele bez tog naboravanja na dnu jer samo proširuješ listove), jednu od ovih narukvica i jedan prsten.
ali to je sve samo moje mišljenje :D
Inače, meni je izvrstan nakit, pobornik sam kićenja :P
a nisam imala vremena skidati sve i stavljati skinice :D
haii♥mfashionfreak