Nakon svih komentara za bundu, ti opet u njoj! :D Nije danas bilo baš tak hladno, komotno je mogla neka druga jakna ;) Ali zadnja slika zakon. Super ti stoje naočale. Što se tiče obuće, ne sviđa mi se, ne volim te vansice, nekako su mi preglomazne i ne idu mi nikako na tu bundu, naravno.
Anonymous said…
baš sam pogledala zadnjih par postova sasvim slučajno, i dosta mi je sve isto. pogotova ta čupava dlakava jakna. svaki post,ona -.-
Ljudi dragi pa ne možete vi oblačiti blogerice u kombinacije koje vi želite. Onda se gubi poanta personal style bloga, zar ne? Ana samo ti uživaj u jaknici i sama bih takvu poželjela. I super je majica ;)
a bas me zanima koliko vi koji toliko spominjete tu bundu imate zimskih jakni?! za svaki dan/kombinaciju po jednu? jer ako da, onda sam zbilja ljubomorna... ok, mozda i je dosadno gledati stalno istu stvar, ali zima je opcenito extra dosadna sto se oblacenja tice, a ana svejedno uspjeva ispod te bunde nesto i iskombinirati da bude zanimljivo :) inace, nije MOJ fav outfit, ali super izgledas as usual! :)
Hana said…
super outfit, druga fotka je mrrak..
Anonymous said…
Ja ne mogu vjerovati da si ti ovo obukla na sebe. Grozno mi je sve zajedno, a i sve pojedinačno Ovaj lanac i majica djeluju neodoljivo seljački i krkanski, ali možda je to sad moderno, ne znam.... Ako i jest, grozno je, svejedno. I na sve to bunda! Inače si mi super, ali nekoliko zadnjih kombinacija, u kojima ova prednjači, me totalno razočaralo-
Comments
xoxofashiontina.blogspot.com
i invite to me too
www.live-style20.blogspot.com
Ana samo ti uživaj u jaknici i sama bih takvu poželjela.
I super je majica ;)
Bas je fresh :P
milna89.blogspot.com
inace, nije MOJ fav outfit, ali super izgledas as usual! :)
I na sve to bunda!
Inače si mi super, ali nekoliko zadnjih kombinacija, u kojima ova prednjači, me totalno razočaralo-