outfit

Outfit post // Fuzzy layering


Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


skirt and cardigans // h&m
tunic worn as top // bershka
bag // oasap.com

Ovo sam nosila jučer za fax, predavanje u 8 ujutro, šugavo vrijeme, kišica, bla.
Udobno, meko i lejerasto - just the way I like it za takve dane. :)

[Oprostite na lošijim fotkama i glupoj lokaciji, nisam imala vremena vuć jadnu Dašu van faxa da se slikamo, plus padala je kiša]

Danas sam se družila s Dinekom na kavici pa smo se i slikali, fotke sutra :)

:*

A


ps. sutra snimam Krpa.hr+Arena centar Blogger Challenge i preuzbuđena sam. Ako me vidite kako mahnito trčim dućanima u Arena centru dok me kamera prati, mahnite! :)


Comments

super mi je ova maxi suknja! ˆˆ
Jovana said…
niceeeee :)
NelaTasha said…
savršeno! Kao nemarni look, ali je opet sve na svome mjestu! Možeš mi molim te reći koji je to lak?

xo, T.


http://unetouchedestyle.blogspot.com
Psychocouture said…
@nela: pogledaj prošli post :)

tnx svima <3
Aurora said…
Neću se smiriti dok taj prsten ne bude moj :D A ja znam da smaram, ali kad će make up video? :D
Mihaela said…
Da sam bar sutra u areni <3
Elmedina Tirić said…
lancic je prelijep :D
Anonymous said…
Volim te.
volim ove lezerno slampave kombe!!sretno na krpi i rasturi :)
Leeloo said…
suknja, nakit i lak - sve sviđam jako!!
A.. said…
svaki put se divim ovom prstenu! :D
imas link za njega?
Anonymous said…
Prsten je stvarno predivan :D Gdje se može nabaviti?
Psychocouture said…
Na asos.com ali je rasprodan :(
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels