





pants, jacket // bershka
shirt // new yorker
belt // thrifted
bag // Oasap.com
Haj ljudi!
Evo brzinski outfit post.
Ovo sam nosila za cijeli dan hopsanja po faxu i poslu. Makar je veoma jednostavna kombinacija, osjećala sam se odlično u njoj. Volim crno bijele jednostavne kombinacije...
Ja uživam u praznicima, napokon spavam dovoljno, šetam se i odmaram. Trebao mi je mali odmak od Zagreba koji zna biti prekaotičan i stresan.
Želim vam svima sretan Uskrs i ugodne praznike :**
Čitamo se uskoro :*
A
Comments
http://lartoffashion.blogspot.com
x
Jedino što me bode u oči je kosa, tj.vrhovi. Mislim da bi morala podrezati vrhove, djeluju mi tako tanki i oštećeni. Posebno sam to primjetila u postu prije ovog. Shvati moju kritiku kao dobronamjeran komentar ;)
xx
Predivna si.
mnogo mi se sviđa kombinacija ali nekako više bez onog krzna.
lacaiden.