outfit Untitled U Velvetu. Chillanje. Bezveze outfit. Slike su tu samo da pokažem kosu u biti :D Umorna. Ispiti. Bleh. Nisam u stanju pisati složene proširene rečenice. Noć. :* A drape tunic shirt, waxed pants // bershka scarf // naf naf Comments S. said… Super ti je kosica. A za ispite znam kak se osjećaš.. Sretno s tim! ;) Unknown said… odličan post! :Dal slike su super, i boja kose i ovi valovi mi se jako sviđaju. i prsten <3 to je najvažnije. sretno s ispitima, slomi nogu ;) Anonymous said… kosa odlična! Blackie and Blondie said… super frizura :) ljupka said… super je kosa! Gypsy Gardens said… i slike i ti <3 <3 Samatha @ Donna Karan tuxedos said… The violet scarf gave positive vibrant to the black jacket, nice outfit overall! Josipa said… fantastična boja ana! marcela said… boja kose je ... nemam riječi!!! a frizura je wooooow ..:)nicehttp://urbanprettygirl.blogspot.com/ sugarhoneybaby said… Super ti je kosa,baš ti lepo stoji ova boja:) A.. said… velvet je super. :) Anonymous said… kosa odlična! kak napraviš te valove pri kraju kose? Ana said… wooow odličan outfit!!! kosa <3 <3 Sara - HangoverCHIC said… kosa,outfit...sve za 10!! Psychocouture said… hvala svima :)) valove radim peglom za kosu! :) Unknown said… savršena ti je kosa!xoxoAntonia Trendy White said… Odlicna boja draga, bas ti pase uz put! <3 Anonymous said… kak to radiš s peglom? ajd pliz podijeli s nama Anonymous said… kul kosa :) Anonymous said… Kombinacija mi je ok, a kosa mi je bila puno bolja tamnija. Ali glavno da si ti zadovoljna ;) Psychocouture said… http://www.youtube.com/watch?v=Alv-j9cxTkA ima puno tutoriala po youtubeu, search: how to curl hair with flat iron :)) Psychocouture said… i ovako! :) http://www.youtube.com/watch?v=pF1e-mEhwzE&feature=fvwrel Mihaela said… prekrasna ti je kosa^^ i ova kopča iz h&m-a. moram nagovorit sestru da mi kupi, ali neće ih bit još dugo? Psychocouture said… bila sam jučer u h&mu, već su nestale =(( Anonymous said… prekrasne slike..prekrasna ti :) Nina S. | LA STYLE MUSE said… predivna ti je kosa! :)
Comments
al slike su super, i boja kose i ovi valovi mi se jako sviđaju. i prsten <3 to je najvažnije. sretno s ispitima, slomi nogu ;)
nice
http://urbanprettygirl.blogspot.com/
valove radim peglom za kosu! :)
xoxo
Antonia
ima puno tutoriala po youtubeu, search: how to curl hair with flat iron :))