bloggers random

Ročkas

U utorak smo bili kod Antonije i Manuela, dvojca koji stoje iza bloga Fashion Imperative - slavili su 1. rođendan :)

Zbog ovakvih druženja mi je drago što sam otvorila blog jer imam priliku upoznat super zanimljive i simpatične ljude. Mani je bio pravi domaćin u zatrpao nas slatkišima i grickalicama :D

Za kraj smo dobili i tortu :O :D

Mani i Antonija imaju giveaway povodom svog rođendana pa čekirajte tu :)

Image Hosted by ImageShack.us

OM NOM NOOOOM

Image Hosted by ImageShack.us

Mani i Antonija :)

Image Hosted by ImageShack.us


Image Hosted by ImageShack.us

Slatkić Marko :)

Image Hosted by ImageShack.us

Dino pozer :*

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Rendom naslikavanja ftw.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Torta! :)


~~~

Budući da je ovih dana u Zagrebu JEBENO hladno, oblačim se u 1700 slojeva. Danas sam ekšuli imala dva šala na sebi. Velika DVA šala. :D
Bundu, dva para štrampli, termo čarape, uggsice, traperice, 49 majica i kardigana, kapu, rukavice. Ne namjeravam dobiti upalu pluća zbog mode.
A sve što mi je lijepo mi je hladno u tome. A od bunde i uggsica mi se bljuje već, ali kad sam zimogrozna - kaj da radim...? :P
Naravno, ovo ne znači da se netko ne može lijepo obuć i da mu bude toplo, ali ja jednostavno nemam takvu priliku trenutno.
Kako se vi oblačite po ovim hladnoćama??

No... kao i većina vas, sanjam o toplijem vremenu.
Rođena sam usred ljeta, na samom jugu Hrvatske, nisam ja za ove hladnoće, a u glavi slažem kolaže proljetnih outfita.

:*
A


Comments

Trendy White said…
Jako kul, sve redom :))))
Unknown said…
Ana odlične su fotke!! Divan post, thank you! :))

xoxo
Antonia
Martina said…
Mrzim zimu, mrzim snijeg, mrzim nositi 7 000 majica! -.-''
Anonymous said…
Najs. Ljupkina ogrlica nam se sviđa jakoo ;) <3
fotke su mi preeedobre. ova s ljupkom i čajnikom mi je *.* ova 'dino pozer' HAHAHAHA. totalnoo! :D torta je bila SAvršena (*najvišepojeoooo*)

xs

Dino
Mihaela said…
haribo ftw.

ahh, divno je imati blog :D
ICA said…
NJIH DVOJE SU MI PREDIVNI!!!! :) VOLIM NJIHOV BLOG! :)
OrMARIJA said…
Odlicne fotke.
Ana, samo slojevito. Ja vec tjedan dana nisam izasla iz stana :D odkad mi je semestar zavrsio :)
soffi said…
ja upravo kroz prozor gledam kako se prve pahuljice spustaju po mojoj ulici. vani je -7 a bura je toliko jaka da se uopce ne isplati izlaziti. suknju nisam obukla vec 5 dana. a na sebe stavim sve sto mi se nade po rukom. :)
I ja rođena ljeti na dalekom jugu Hrvatske (Dubrovnik) gdje je danas 12 stupnjeva :( A ovdje jedva hodam koliko slojeva robe imam na sebi :)
Miss Psycho Cat said…
Odličan je taj dvojac, volim njihov blog :)
Anja said…
hocu tortu! ;) njamiii... :)
Unknown said…
Slatki su mi njih dvoje, odnedavno ih pratim :) A taj Dino, ma što govorili o njemu, meni je on baš poseban :) :)
HB!!
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels