Liker od ruze? hihihihi... Nikad cula!Svidja mi se tvoja cipkasta majica!
Anonymous said…
Liker od ruze, mljac! obozavam neobicnu hranu i cugu. ali, moram pohvaliti Trendy White. Kako je lijepa na fotkama, a friz joj je savrsen. Lijepo je vidjeti je natrag!
Tebe sama baš uvijek htjela smatrati umišljenom i jadnom jer se pisalo da si iskopirala jednu drugu blogericu koju sam u to vrijeme jedino pratila... Ali nekako nikad nisam mogla, baš si mi super :) vjerojatano i zbog imena :) sad vas pratim obje i još par blogova i ne vidim svrhu prepucavanja. Ljudi, ohladite i ne zamarajte se glupostima! Baš volim tvoj blog u zadnje vrijeme, super mi je što si redovita i što u svakom postu ima nešto što me zanima :)
pa da i ja nešto kažem.. Ana i Ljupka pratim vas već dugo.. ne komentiram baš...lijena sam..ali nemojte se spuštat na tu razinu i odgovarat tim ljudima.. Barbara i ona druga cura MOŽDA ovo sve i pišu i promatraju iz prikrajka.. kao ne uplićući se... mudro.. budite i vi takve jer ovako ispadate zločrste što zasigurno niste! ne znam zašto ste se vi blogeri posvađali, šteta što niste složni kao primjerice spski.. ali što je tu je.. potrebe za vrijeđanejm svakako nema.. a ova "anonimne" komenatre jednostavno ignorirajte, koliko god to teško bilo.. pokazati ćete tako veću ljudskost.. bar ja mislim :)
Ne mogu vjerovati koju normalnu osobu zanimaju odnosu između pojedinih blogera, između pojedinih ljudi općenito :/ Dajte si više nađite život i neko zanimanje i prestanite gluposti pisati.
Comments
<3
http://urbanprettygirl.blogspot.com/
ali, moram pohvaliti Trendy White. Kako je lijepa na fotkama, a friz joj je savrsen. Lijepo je vidjeti je natrag!
http://featuringfashion.blogspot.com/
enihu, zadnja fotka mi je bas zakon :)
Sad sam gladna :D
http://minimalisticme.blogspot.com/
http://dictionaryoffashion.blogspot.com/