Toliko novosti u zadnje vrijeme, puno lijepih vijesti, puno posla i strke! Ovo vam postam s kompa u knjižnici budući da sam imala sejvan post u draftovima. :D
Navečer ide outfit post!
bas sam danas gledala tu sulju, skroz je super ali ja je nisam kupila jer je u nasoj bershki kao da ju je krava zvakala mrzzzzim da kupujem neopeglane stvari hahah mala modna uvrnutost :)
ma to sam na rate sve uzela, hrpu robe za 500 kn... eto , šta ćeš :D
Anonymous said…
ja imam slicnu gradju kao ti, cak sam jaca u bokovima i nogama. ti mi, pak, spadas u mrsavice, stvarno si jako vitka. ali, kao i kod mene, da ne znam koliko smrsavis, sve kile bi ti otisle sa ruku, prsa, ramena i trbuha, jako tesko s nogu. boli te briga, nosi sto volis. i ja stalno nosim skinice, mrkva kroj, uopce se ne mogu vise zamisliti u hlacama ravnog ili trapez kroja. zgodna si,ni slucajno nemoj mrsaviti, jer ovako jako lijepo izgledas. a u onim ljetnim uskim minicama si ko bombon. :)
Comments
xx
http://lartoffashion.blogspot.com
ali ja je nisam kupila jer je u nasoj bershki kao da ju je krava zvakala
mrzzzzim da kupujem neopeglane stvari
hahah mala modna uvrnutost :)
Trebala bi me Bershka plaćati koliko ih reklamiram :D
Ili makar da mi daju doživotnu zlatnu karticu za kupnju tamo ili nešto :D