Zadnjih dana sam bila dosta u žurbi, pa ne stižem baš sve što želim... imala sam još jedan shoot s Ferinom, vidjela se s Ljupkom, radila, učila, čaganje u petak i pool party kod frenda sinoć itd. :D
Stigla mi je bunda s asosa neki dan, preoduševljena sam.
Ovo su zaostaci slika iz vile.
Fotkala me divna Karmen s kojom sam se upoznala na jednom mitingu Krpe.hr.

photo: Karmen Poznić a.k.a. Oblak Photography
model/mua/styling: me
Lajkajte Karmen TU.
Nedjelja je ujutro, ja sam taman ispila kavu, tata u susjednoj sobi sluša neki rock. Žurim na posao, dežurna sam do popodne. Želim vam ugodnu lazy Sunday i da se naspavate pošteno! :)
:*
A
Comments
haljinu,kofčežić i kosu
extra lajkam !!!
Jako mi se sviđaju prve dvije slike, haljina je mrak :)
Karla :*
you look stunning!
Ja sam si bila naručila jednu torbu za 350 kuna, na što mi je naša draga država nabila još 150 kuna carine? Jel to i inače tako ili se to samo meni može dogodit?
alisaguk.blogspot.com