outfit

Outfit post // Friday


Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us


pants | Bershka (similar here )
sweater | thrifted
angora beanie | Lindex
scarf | Naf Naf
necklace | Rocks Paper Metal 
boots | Mango (similar here and here)
bag | A. Wang
fur | Pepe Jeans

:*

A

Comments

Antoinette said…
Svidjaju mi se carapice koje vire na jednoj slici ;)
Ovo je odlično :))) lov ju psiho :)))
Anonymous said…
vec videno, pomalo dosadno no ok.. mislim da bi trebala s frizurom nesto napraviti, vrhovi su ti previse zuti i tanki. mislim da bi ti bas stajala neka srednja smeda, onako toplija boja i defiitivno ne ovako izrepani vrhovi.
Psychocouture said…
@anna dior. aaaa, a taman sam gledala i pazila da izaberem slike di se ne vide :D hahah :D
Psychocouture said…
@anon: šišam se na ravno, a izrepanost je ostala od prije par godina kad sam se blajhala i na efilirke stanjila kosu, odonda ju šišam ravno da bi mi izrasli izrepani vrhovi. mogla bih jedino skratiti za 15-20 cm da ih maknem no žao mi je kad već puštam i pazim kosu par godina. :)
Unknown said…
Jako lijepo :)
LeMarija said…
Meni su ogrlica i bundica naj!
Imam novo ime i post,svrati! ;)
Fashion Muffins said…
Super izgledas! Bundica mi je fenomenalna :)
Anonymous said…
auč. od svih naših ionako groznih blogerica, ti si mi definitivno najgora. dođem se vamo nasmijati tu i tamo.
Natali said…
Super hlace i sal! Jako mi se svidja cijeli outfit!

http://lartoffashion.blogspot.com
Psychocouture said…
hvala anon i tebi na dozi smijeha :*
Marija said…
Super look!
Odlična kombinacija boja ;)
Valentina said…
Gorgeous, I love your hair :)
xoxo

New post: http://valefashionworld.blogspot.it/2013/02/the-best-outfit-of-week-31.html
Live-Style20 said…
fine look ;DD

I invite to me

WWW.LIVE-STYLE20.BLOGSPOT.COM
Silvia said…
Super look!!!
Pozdrawiam ;-)))
Anonymous said…
baš dobra paleta boja, ove čizme sto puta bolje idu na ovakve nego na one (čini mi se) bijele hlače. i super ti hlače stoje.
silly
Anonymous said…
I meni se sviđa ova paleta boja! Ana
Anonymous said…
odlican outfit :)

www.tamaritza.blogspot.com
Tea said…
Bunda mi je jebena :)

minimalistic me
Anonymous said…
vec videno u 356 posljednjih postova
:(
bY: katerina
Unknown said…
Čizme su fantasticne !
Anonymous said…
shawl na engleskom predstavlja ogrtač-maramu, a ovo što ti imaš zove se scarf
Ivana said…
Meni se također sviđa kombinacija boja! I fan sam bundice... moram priznati!
Mihaela said…
hlace mi se baas svidaju..
Anonymous said…
Great outfit! Love the colour combinations, the brown, burgundy and black! :D
Anonymous said…
Great outfit! Love the colour combinations, the brown, burgundy and black! :D
Lejla said…
Joj kapica ^^
Ma ti si meni odlična :)
Šal mi je predivan!
Mina said…
Sve mi se svidja,sjajna si!Kosa ti je skroz u normalnom izdanju,ne znam u cemu je fora sa prozivkama,ajoj,sta je sa ljudima?Pozziz Beograda!
Josipa said…
super izgledaš.šal mi je super boje










http://babylovesfashion.blogspot.com/
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels