Shvatila sam da mi više nije bed slikat se na mjestima koja imaju mnogo ljudi. Nekako me prestane biti briga za ljude oko sebe pri slikanju.
Zanimljivo je kako u Hrvatskoj prolaznici promatraju apsolutno svaki događaj koji uključuje kameru ili dslr fotić. Čim netko nekaj slika, ljudi bulje. Dečko slika sam sa stativom i fotićem, ljudi bulje. Slikaju se ljudi za streetstyle, ljudi bulje.
Zna me to živcirati. But I'm over it. :D
Kreće sezona masivnog fotkanja pošto sam sinoć dobila najbolji božićni poklon ikada!

:D









Žurim sad, već kasnim i čeka me bizi bizi dan!
Adios :*
A
Comments
http://lartoffashion.blogspot.com
Slazem se s ovim u vezi fotkanja. Ljudi bulje. To je valjda samo ovdje u Hrvatskoj slucaj. Nigdje dalje mi se to nije dogadjalo...
A kod nas ljudi bulje, to im je omiljena zanimacija!:D
x's
Dino
uglavnom, slikaj i boli te briga, nemoj sada raditi nauku od toga.
super mi je kombinacija. ti i matea izgledate odlično.
ja isto već neko vrijeme lovim neki dobar fotić, nadam se da ću ga uskoro uspjeti nabaviti, samo još ne znam koji... :)
Napravit ću moj everyday make up tutorial - uskoro! :) Sad imam fotić koji i snima pa samo da se malo pozabavim time ovaj vikend i nadam se da će do idućeg tjedna tutorial biti gotov =)
:*
Ekspozicije, otvori blende ??
i da, veoma dobro znam kako je teško bez fotića radit ...