outfit

Lovely room


Evo brzinski post s dva outfita, došla sam s duple smjene i idem odmah u krevet jer sam strgana, a sutra opet radim duplu :D

Ova je svijetla kombinacija. Krzneni klač me oduševio i još sam ga na sniženju našla. I sve stane unutra :)) Traperice su mi postale velike, ali skoro će na sužavanje :)





traperice, kaput, kardi // bershka
majica, šal // h&m
klač // stradivarius

Ovo je jutros bilo nabacano u 5 minuta al mi se svidio efekt.


haljina, majica, kardi // bershka
čizme // new yorker

Isprike na pomalo mutnim fotkama, fotić je jako težak i još mi se ruke tresu od previše kava i rada :D plus sve je fotkano navečer pa ni svjetlo naravno nije najbolje, ali eto.. :)
I zanemarite moje žmirkanje haha :D

:*
Ana



Comments

Trendy White said…
Kupila si bijelu dlakavu torbu! Kewl ;)
Psychocouture said…
morala sam predivna je i ogromna i podsjeća me na polarnu sovu :rofl: nisam joj mogla odoljeti ^^
Unknown said…
Klac je divan, kao i sat. :)
Anonymous said…
divan sat!:) mnogo lepo!
Anonymous said…
Torbica je prelepa i nakit nise svidja bas bas!Sat se bas izdvaja i odlicno ide uz sve :D
Anonymous said…
super je dlakavi klac :)
ali imam jednu zamjerku.. osposobiti sto prije timer ;) jer ovako skoro pa smijesno izgleda slikanje u ogledalu foticem na kojem se vidi da moze puuuuno vise.
Psychocouture said…
Znam znam :D Nemam trenutno mjesto za slikanje i moram kupiti bolji tripod... :)
Jelena Karakas said…
iako je prolece pocelo ja ipak glasam za tamnu varijantu :)))
Dinoboy said…
lajk za krzneni klač i zlatni sat ;) vidim da si zaljubljena u fotić i slike su super na fejsu ;)
Anonymous said…
super je neuobicajena kombinacija crne, tamnoplave i smedje. :)
Psychocouture said…
Zapravo je haljina taaaamnoljubičasta ali nisam baš uhvatila boju ^^ :)

hvala svima na komentarima :) :*
Anonymous said…
totalno ne maštovito! da sam te srela na ulici nebi te ni pogledala(mislim na odjeću)! neugledno! pozz
daj ne seri - pardon my french. ja bi je baš primijetila i sviđa mi se :) nije uber maštovito al je dobro iskombinirano, iako mi se na prvoj ne sviđaju uggsice i traperice. a efekt na drugoj je super. i drago mi je da si redovitija :)
silly_one
Nick Februar said…
SUPER SU TI FOTKE SADA SA OVIM FOTICEM!!!! VRH!
super outfiti! naročito prvi za bijelim klačem.. divota :)
Nussha said…
svida mi se sve oism uggsica.njih ne mogu vidjet :/.pogotovo kad je ovako toplo vani.
Nussha said…
btw gdje suzavas traperice?ja bi jedne trebala suzit :)
Psychocouture said…
hvala avima <333

@nussha: ni ja ih ne volim vidjet iza početka 3. mj, ali je bilo ujutro minus 3 :/
pospremila sam ih sada do iduće zime :))
Psychocouture said…
nussha: trapke ću dat frendici da mi ih suzi :)
a inače nisam baš kod krojačice sužavala, sve su preskupe, nisam našla neku koja će mi za razumnu cijenu suziti :/
Anonymous said…
Sužavam hlaće po naruđbi! samo 20 kuna! navali narode!

Daša

Zagreb
Psychocouture said…
dašo, kraljice :****
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels