Evo brzinski post s dva outfita, došla sam s duple smjene i idem odmah u krevet jer sam strgana, a sutra opet radim duplu :D
Ova je svijetla kombinacija. Krzneni klač me oduševio i još sam ga na sniženju našla. I sve stane unutra :)) Traperice su mi postale velike, ali skoro će na sužavanje :)




traperice, kaput, kardi // bershka
majica, šal // h&m
klač // stradivarius
Ovo je jutros bilo nabacano u 5 minuta al mi se svidio efekt.


haljina, majica, kardi // bershka
čizme // new yorker
Isprike na pomalo mutnim fotkama, fotić je jako težak i još mi se ruke tresu od previše kava i rada :D plus sve je fotkano navečer pa ni svjetlo naravno nije najbolje, ali eto.. :)
I zanemarite moje žmirkanje haha :D
:*
Ana
Comments
ali imam jednu zamjerku.. osposobiti sto prije timer ;) jer ovako skoro pa smijesno izgleda slikanje u ogledalu foticem na kojem se vidi da moze puuuuno vise.
hvala svima na komentarima :) :*
silly_one
@nussha: ni ja ih ne volim vidjet iza početka 3. mj, ali je bilo ujutro minus 3 :/
pospremila sam ih sada do iduće zime :))
a inače nisam baš kod krojačice sužavala, sve su preskupe, nisam našla neku koja će mi za razumnu cijenu suziti :/
Daša
Zagreb