
za kino u nedjelju =)
NE ići gledati clash of the titans u 3D-u, taj efekt ubije cijeli film:(
cipele // deichmann
tajice i kardi // bershka
tunika // stradivarius

danas za fax.
ovo me vrijeme ubija. malo sunce malo kiša, katastrofa. a ja meteopat :(
sako, nakit // hrelić
tenisice // od bake :) + DIY
majica // zara
šal // stradivarius
pozdrav :)
Comments
Duga je skroz slatka! Sako ti je super ulov! Šal je isto krasan! :D
i slazem se sta se tice 3D filmova :D
prva kombo lipa <3
i hvala svima :)) <3
i moram ja bit picajzla, al ne kaže se METEORopat, već meteopat.
Ovako ispada kao da patiš od padanja meteora xD
Soul mate
hvala svima <3