outfit

mood swings

Photobucket
za kino u nedjelju =)

NE ići gledati clash of the titans u 3D-u, taj efekt ubije cijeli film:(

cipele // deichmann
tajice i kardi // bershka
tunika // stradivarius


Photobucket

danas za fax.
ovo me vrijeme ubija. malo sunce malo kiša, katastrofa. a ja meteopat :(

sako, nakit // hrelić
tenisice // od bake :) + DIY
majica // zara
šal // stradivarius




pozdrav :)

Comments

Anita said…
Prva mi je preslatka!
butterfly307 said…
Na prvoj mi je prekrsna ova tunika sa čipkom! I ove cipele su predobre!! Sad mi je malo žao što ih nisam uzela! ;)
Duga je skroz slatka! Sako ti je super ulov! Šal je isto krasan! :D
ljupka said…
ajme druga je isti šećer! prekrasno!
GlorijaYorke said…
na drugoj ne kuzim bas kakve su to hlace...al ovako sve skupa kjut izgleda <3

i slazem se sta se tice 3D filmova :D

prva kombo lipa <3
Psychocouture said…
joj na drugoj su grilonke i suknja, kao tulip kroja s mašnom u struku , zaboravila sam napisati :D

i hvala svima :)) <3
GlorijaYorke said…
da, sad doma bolje vidim...na poslu mi je sve bilo tamno, iste boje...kao neke velvetaste dimije lol
_LMC said…
Krasna si na obje :) Možda mi se prva ipak malo više sviđa, ali na drugoj me marama i nakit osvajaju :)
LadyA said…
Super mi izgledas! Sviđa mi se marama, čipkasta tunika, sedefasta narukvica..detalji tvore ukupan dojam, sve pohvale:)
Anonymous said…
Preslatka si, tenisice su ti podigle cijelu kombinaciju :top:

i moram ja bit picajzla, al ne kaže se METEORopat, već meteopat.
Ovako ispada kao da patiš od padanja meteora xD

Soul mate
Psychocouture said…
ups XD
hvala svima <3
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels