outfit Subota evo ovako u aranžmanu za subotnji izlazak s brbtch <3 furala sam fotić i na kraju se uopće nismo slikale XD oh well...majica zarasuknja topshopčarape golden pointštikle deichmanntorbica asos Comments butterfly307 said… Lijepo!! Štikle su prepredobre!!! :)) ivana146 said… ajme predobro :))) lajk totalni :) Unknown said… super mi je ova kombinacija! sve mi se sviđa a pogotovo torbica...prekrasna je! :)) zanima jesi ju naručila sa njihove stranice ili? jer u ponudi je malo drugačija! a ova tvoja mi je puno ljepša! Psychocouture said… torbica je a asos.com, ali nema više roze u ponudi, ima sada neka njudasta :) Unknown said… di ste bile? lol Psychocouture said… u saloonu :D Tonia said… lipoo! baš sweet <3 Anonymous said… Hej,kako to s asosa naručiti,nisam nikada pa pitam :) Psychocouture said… registriraš se, položiš novce na karticu (ja imam žiro karticu PBZovu) i naručiš :D Anonymous said… bok! tek sad 2 put gledam tvoj blog... stvarno je odličan..sve pohvale... i samo tak nastavi...drago mi je da u rh postoje ovakve cure poput tebe---imam i ja pitanje u vezi asosa... jel te puno koštala carina i poštarina...
Comments
sve pohvale... i samo tak nastavi...
drago mi je da u rh postoje ovakve cure poput tebe---
imam i ja pitanje u vezi asosa... jel te puno koštala carina i poštarina...