outfit

Subota









evo ovako u aranžmanu za subotnji izlazak s brbtch <3
furala sam fotić i na kraju se uopće nismo slikale XD

oh well...

majica zara
suknja topshop
čarape golden point
štikle deichmann
torbica asos

Comments

butterfly307 said…
Lijepo!! Štikle su prepredobre!!! :))
ivana146 said…
ajme predobro :))) lajk totalni :)
Unknown said…
super mi je ova kombinacija! sve mi se sviđa a pogotovo torbica...prekrasna je! :)) zanima jesi ju naručila sa njihove stranice ili? jer u ponudi je malo drugačija! a ova tvoja mi je puno ljepša!
Psychocouture said…
torbica je a asos.com, ali nema više roze u ponudi, ima sada neka njudasta :)
Unknown said…
di ste bile? lol
Tonia said…
lipoo! baš sweet <3
Anonymous said…
Hej,kako to s asosa naručiti,nisam nikada pa pitam :)
Psychocouture said…
registriraš se, položiš novce na karticu (ja imam žiro karticu PBZovu) i naručiš :D
Anonymous said…
bok! tek sad 2 put gledam tvoj blog... stvarno je odličan..
sve pohvale... i samo tak nastavi...
drago mi je da u rh postoje ovakve cure poput tebe---

imam i ja pitanje u vezi asosa... jel te puno koštala carina i poštarina...
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels