Zima je tek došla i čeka nas mnooooogo hladnoće, a ja već žuridm za malo toplijim vremenom. Prijelazna razdoblja su mi najdraža. Odjevne kombinacije za takvo vrijeme su bezbrojne. Već vidim neke s ovim divnim komadima iz H&M kolekcije za proljeće/ljeto 2012. :)
Ova majica s prozirnim rukavima, uh <3 Samo...meni u H&M-u uvijek sve ljepše na slikama nego u stvarnosti - ne sjećam se kad sam zadnji put nešto tamo kupila osim basic stvari...:/
Comments
http://urbanprettygirl.blogspot.com/
Samo...meni u H&M-u uvijek sve ljepše na slikama nego u stvarnosti - ne sjećam se kad sam zadnji put nešto tamo kupila osim basic stvari...:/
<3
Evo moram ti reći da sam te prije otvaranja svog bloga pratila i imaš odličan stil.
Lajk lajk.