Druga večer je ipak bila prezabavna jer sam ulovila šansu podružiti se s dragim bloggerima i upoznati neka nova lica! :) Atmosfera je bila odlična i činjenica da me od revija ništa nije oduševilo je pala u drugi plan. Veselim se budućim druženjima! :)
A sada slikice. :)




(lol at my face :D )


foto by Zvonimir Ferina ♥
shirt // wholesale-dress.net 6 dolara :O
skirt // h&m
wedges // deichmann
clutch and jewelery // Accessoires
lipstick and nailpolich // Flormar (tu kozmetiku možete naći u Accessoires dućanu u Ilici, toplo preporučam ;) )
__________________________
Pics by Dino and others

*pozeraj*

Lijepa Ana i ja

dakfejs alert!

Lju, Nikica (eNVy room) i ja ^__^

blogger pic ♥
Do sutra,
A :*
Comments
fora fotkice
x's
I da prekrasno si našminkana! Crta na očima je vau, ali baš vau :))
Sigma giveaway♥mfashionfreak
now i'll follow u!
xoxo