
Ovdje idem sutra, odnosno danas! :)
Hvar ♥
Jedva čekam i čitamo se opet za dva tjedna kad ću se vratiti s hrpom slika i doživljaja (bar se nadam!) :D
Možda vas obradujem ponekim postom i prije povratka u zg :)
Uživajte i vi ako idete na more i ako ne idete :**
Pusa svima :*
A
Comments
Tvoj nam fotograf nije htio proslijediti broj tvog mobilnog komunikacijskog uredzaja, no mi smo nezaustavljivi u ovoj dobroj namjeri.
Zelimo ti sretan rodjendan, uspjesnu karijeru modne blogerice, gro spektakularnih krpica iz Bershke i naravno, financijera koji ce to sve tebi omoguciti!
Tvoji M. 2xD. i G.
:-*