Moreeeeeeeeeeee here I come!



Ovdje idem sutra, odnosno danas! :)
Hvar ♥
Jedva čekam i čitamo se opet za dva tjedna kad ću se vratiti s hrpom slika i doživljaja (bar se nadam!) :D
Možda vas obradujem ponekim postom i prije povratka u zg :)
Uživajte i vi ako idete na more i ako ne idete :**

Pusa svima :*

A

Comments

Trendy White said…
Joooooj Hvar <3 Make tbe best of it! Kiss draga!
Anonymous said…
This comment has been removed by a blog administrator.
Gladdenova said…
nadam se odlicnim fotkama :) uzivaj
Molly said…
Uživaj ano tj. već uživaš hehe
Anonymous said…
Draga Ano!
Tvoj nam fotograf nije htio proslijediti broj tvog mobilnog komunikacijskog uredzaja, no mi smo nezaustavljivi u ovoj dobroj namjeri.
Zelimo ti sretan rodjendan, uspjesnu karijeru modne blogerice, gro spektakularnih krpica iz Bershke i naravno, financijera koji ce to sve tebi omoguciti!

Tvoji M. 2xD. i G.
:-*
Psychocouture said…
Dragi M, dva D i G, financijera ne trebam jer sam to sebi sama, ali za sve ostalo - hvala vam :)
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels