outfit

Eidolon

Hi pplz!
Napokon sam se naspavala kao čovjek :)) Danas mi je day off. I trebalo mi je to nakon što sam cijeli tjedan spavala po 4-5 sati, radila i još mi je uletio jedan poslić, prijevod teksta, tako da sam ko zombi bila zadnjih dana. :D
Trebala bih se sad ic spremati za kavu, ali evo brzinski post s outfitom od jučer. Bilo je jako toplo. Oboyavam proljeće. Balerinke su se ispostavile jako lošom obućom za provest cijeli dan u njima, pogotovo ove topshopove koje su tanke kao papir. :( Imate kakve prijedloge balerinki koje su udobne? Imam zarine, topshop, asos i shoebox i u svima me bole noge ako provedem dulje vrijeme u njima :(
Uglavnom, slikice su ocajne, s timerom još trenutno ne mogu raditi, ali bit će i to. Svjetlo je očajno navečer i nabrzinu slikam jer se samo želim baciti na hranu i u krevet, pa nemojte se ljutit ^__^

I ova jakna mi je novi najdraži odjevni predmet <3333





jakna, haljina-tunika, remen // bershka
balerinke // topshop


Uživajte u današnjem divnom danu!

:*

Ana



Comments

Trendy White said…
Svidja mi se jakna jaaaako ;)
Splitsko dite said…
Jakna je odlicna! :))
*lu* said…
Jakna je odlicna, cini mi se da je i haljina isto, ali se ne vidi bas. Imas savrsenu kosu, jednostavan rep a tako lepo izgleda
Anonymous said…
Super si, je li jakna prava koža, koliko si ju platila? Odlično ti stoji i super je što si redovitija ;)
Psychocouture said…
nije prava koža ali izgleda super, nije sjajna, lijepo se savija i sve :) jakna je 380 kn, nova kolekcija :)

hvala svima <3
Anonymous said…
ludilo jaketa!!
Jelena Karakas said…
jaaaao blago tebi, ja sam i zaboravila shta je poshteno spavanje. opterecena svim&svachim :)
Anonymous said…
divna jakna!:)
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels