što reći... bila sam na moru 10 dana, bilo je divno i nezaboravno :D slika nemam baš puno, možda ih stavim :D
vratila se u zagreb i dangubim, učim za ispite i tako.
pere me nesanica od stresa prema nadolazećim ispitima, al' bit će okej.
dvije kombe slijede.

košulja // hrelić
traperice, kardi i remen // bershka
torba // miss selfridge
balerinke // zara

traperice // new yorker
topić // mango
kardi // bershka
pozdrav i hvala svima na podršci :***
Comments
Zimus sam te vidjela u Mulleru u City Centru sa duuugim šalom i još si mi uživo bila ljepša.
Komba broj 1 mi je ok, fali mi malo detalja, ne znam, da razbije to sivilo.
A dok mi je 2. odlična, sve na svom mjestu. Lijepo opušteno, mladenački.
Neka si nam se vratila.
Ivana.
Što više gledam tvoje kombe - to mi se više sviđaš!
Ove dvije nove su mi također super!!!
Također, potpisujem: NEK' SI SE TI NAMA VRATILA!!!!!
Pozz! :-D
Već smo mislile da si odjavila blog..hehe,
kombinacije su super, torba mi je favorit! Pozdrav.
inače, stil ti je besprijekoran. :)
hvala svima inače :) :***