hair makeup random

Yesterday // Hair, makeup, detail


I was wearing a black short bodycon velvet dress underneath this nude oversized sweater, black tights and biker boots. I don't have a outfit pic. :(

I took these when I got home since I really liked how my hair turned out - I curled it with my flat iron.

And I made a stronger black/brown look. :)

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


:*

A

ps. and I love how my ombre is getting more and more noticable with every wash =) Some streaks from the inside are almost blonde! :D


Like Psychocouture facebook page :)

Comments

Anonymous said…
oke.imam sedamnaest godina i kad narastem želim biti ti!
predivna si:)
Psychocouture said…
omg kako slatko :O ^^ hvala ti, samo budi svoja, vjeruj mi :*
Natali said…
Jako ti je lijepa kosa! Bas ti je lijepo ova boja osvijezila lice :)

http://lartoffashion.blogspot.com
Mihaela said…
Divna si :D Hahah, slazem se s Anonymous-om! xD

Znam da si vjerojatno sto puta rekla koju kameru koristis, ali mozes jos jedanput ponoviti? Za krimu mislim traziti kameru ( tj. fotoaparat ) uglaaaavnom, koji je ovo model? Koliko se tebi svida? Je li dobar? Cijena?xD

Ahh. Jesam dosadna, ali nemam pojma koga pitati, google je malo :S
Psychocouture said…
mihaela, sve 5, i ja sam zaboravna, stavit ću taj info sa strane u about me :D

canon eos 550d
objektivi: 50mm 1.8 i 18-55mm 3.5-5.6 :)
Plevna said…
stvarno ti odlično stoji i ovakva frizura i boja i make up
i džemperić je lijep

pusa <3
Marta said…
stvarno si mi simpatična cura, odlični outfiti i sve bolji ombre ^^ pa se nadam da mi nećeš uzet za zlo ako ti kažem da mi nekako ne sjeda ono što radiš s obrvama na tvoje lice. gotovo uvijek mi izgledaju pomalo umjetno, ne znam, možda je to do slike, ali jesi li probala samo lagano sjenilom popuniti tamo gdje treba, i zadržati prirodniji izgled?
inace, samo tako nastavi što se bloga tiče :)
Psychocouture said…
hvala na sugestiji, nekako sam navikla ispunjavati ih olovkom i sjenilom, moram probati samo sa sjenilom, ne znam oće li se držati cijeli dan kao olovka, ali probat ću :)
Marta said…
hoće, hoće. ja ga uvijek koristim, jednako je trajno a deset puta bolje od olovke koja mi uvijek djeluje pomalo ''flat'' :)
Anonymous said…
svidja mi se kosa :)
Katarina said…
This comment has been removed by the author.
Mihaela said…
Hvalaa :D
Kakva je za snimanje?
Psychocouture said…
hd video snima =)

uskoro ću snimati tutoriale pa ćete vidjet ^^
Mihaela said…
jeeeeeej jedva cekam^^
Anonymous said…
yep.
stay true to you.svaki dan si ponavljam.:)
no.uglavnom mislila sam kak si predivna i sve.čudo.*_*
Psychocouture said…
anon prekjut si, hvala ti ^^
Ana Petrović said…
divno izgledas draga :)
OrMARIJA said…
Egotriperu slatki :)
Ombre !
Asow said…
Polusretni izraz lica na desnom dijelu zadnje slike ti je predivan. :)
hvala ti na komentaru :) cipelice su na raspordaji :) nisu se isprsili oko popusta (s 400 na 300) ali ipak... nisam im mogla odoljeti..
fashionmagnolia said…
fotke su divno ispale i ti si prelepa..kosa posebno, boja je fenomenalna! ja se razmisljam da to uradim ali cu morati da sacekam neko vreme(sta mi vredi sad da radim kad sam u kuci sa bebironom)
Nevena said…
Super ti je kosa!
Jovana said…
Hm...a sta ono svetluca na zidu? :)
Psychocouture said…
wholesale haljinica za 6 dolara :D :D
Anonymous said…
šteta što ti nisi ostala svoja kao što savjetuješ drugima ;)
Psychocouture said…
evo objavit ću.

si sretan sad?

a po čemu bi ti to uopće mogao znat kakva sam ja OSOBA?
to što sam promijenila VANJSKI izgled nema veze s time što ti pričaš
pozz :*
Anonymous said…
hej, jel bi mogla stavit rss feed na blog, da te se može pratit na i na google readeru, to ti je sigurno ponuđeno u postavkama bloga.
:)
lvely dear as usual :D
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels