Analogija je očita, jel. -.- :D
Uglavnom, fotkat ću meni zanimljive, (ponekad i drage), poznate i nepoznate ljude. :)
Otvaram rubriku sa svojom frendicom Dašom, rođenom u dalekom Sibiru, prekrasnom studenticom ruskog (DOOH!) i hrvatskog (koji govori tečnije od većine izvornih govornika :D ). Fura neki vintiđ "I don't give a crap" stil, uvijek izgleda preslatko i nikad joj nije zima (Ruskinja, again - doooh!).
Da ne duljim, prekrasna Daša.
ps. još jedan razlog zašto otvaram s njom (osim činjenice da ju obožavam) je taj da mi je i dalje bed prići nepoznatim ljudima. ^__^
___
This is the first post od my new TAG section - street couture :)
In this blog section, once a week or so, I'll be putting photos of people who inspire me, my friends and strangers. :)
The first is my friend Daša, a Russian beauty studying Croatian (and Russian) with me. :)
___
ur awesome, "Pam". :*
Comments
xs
Dino
I ovo za fotkanje mi je skroz poznato. Bila sam prije koji dan u Zg, i koliko god sam htjela poslikat malo u Illamasque i Inglota bilo me sram pitat smijem li, iako sam imala spreman fotić u torbi. A tek da bi pitala nekog da poslikam, uf..morala bi nekako razbiti taj led :) Znaš kako kažu, prvi put je najteže, sve kasnije je c/p :)
lilysfashionworld.blogspot.com
svidja mi se novi header :)))
I'm following you now 2! If you want to check me on your followers list I'll be in the end because my profile picture doesn't appear!
You can come and visit my cooking blog 2 and If you like it you can follow me, but I can't follow you twice because I have both blogs with the same add!
Great post and pics!
Hope to hear again from you!
Hope you're having a great day!
http://kikisbookofdreams.blogspot.com/
My cooking blog, support me:
http://kikiscookingtime.blogspot.com/
xoxo Kiki
//
tnx everyone for commenting <3
J.
http://croator.net/
http://styletonezagreb.com/
http://mashstyle.wordpress.com/
odlični svi, pogotovo prva dva :)
Pozdrav :))