I was wearing a black short bodycon velvet dress underneath this nude oversized sweater, black tights and biker boots. I don't have a outfit pic. :(
I took these when I got home since I really liked how my hair turned out - I curled it with my flat iron.
And I made a stronger black/brown look. :)
:*
A
ps. and I love how my ombre is getting more and more noticable with every wash =) Some streaks from the inside are almost blonde! :D
Like Psychocouture facebook page :)
Comments
predivna si:)
http://lartoffashion.blogspot.com
Znam da si vjerojatno sto puta rekla koju kameru koristis, ali mozes jos jedanput ponoviti? Za krimu mislim traziti kameru ( tj. fotoaparat ) uglaaaavnom, koji je ovo model? Koliko se tebi svida? Je li dobar? Cijena?xD
Ahh. Jesam dosadna, ali nemam pojma koga pitati, google je malo :S
canon eos 550d
objektivi: 50mm 1.8 i 18-55mm 3.5-5.6 :)
i džemperić je lijep
pusa <3
inace, samo tako nastavi što se bloga tiče :)
Kakva je za snimanje?
uskoro ću snimati tutoriale pa ćete vidjet ^^
stay true to you.svaki dan si ponavljam.:)
no.uglavnom mislila sam kak si predivna i sve.čudo.*_*
Ombre !
si sretan sad?
a po čemu bi ti to uopće mogao znat kakva sam ja OSOBA?
to što sam promijenila VANJSKI izgled nema veze s time što ti pričaš
pozz :*
:)