Skakala sam jutros od sreće kad mi je poštar uručio paketić od Beginning Boutiquea. Zaljubljena sam u ovu košulju i jedva čekam da ju nosim, samo da maaaalo zahladi! :D
Tenisice su ulov sa sniženja, i lijepe su mi i ružne :D Podsjećaju na tenisice kakve nose bolničarke ili pak tenisačice. Ja ću ih, vjerojatno, isfurati sa nekom edgy odjećom + spajkasti asesoar. <3
Već jako dugo želim i crne, otkako su mi se one u H&Mu rasprodale, no naći ću ih negdje. U New Looku imaju samo ove bijele, no za ljeto mi se čine savršenima. :)
~~~
My postman suprised me this morning - my Beginning Boutique shirt arrived really fast!
I AM IN LOVE.
Completely! :D
And the flatforms... oh well, you know those kind of shoes which are beautifully ugly or the other way around? I couldn't resist them, and I am in utter need of sneakers (don't own them really, until now :D ). Now I want a black pair too ^^
:) me lajkam ni jedno ni drugo :D ali osjecam tvoju euforiju oko košulje :D a u tenisicama te ne mogu uopce zamisliti :D jedva cekam da vidim kako ces ih kombinirati :*
preeedivna kosulja :D i ja imam ove tenisice crne iz H&M-a i dok se nisu poderale non stop sam ih nosala, mada su mi svi govorili da su nekako retardirane xD
Comments
A.
MarcJacobs GIVEAWAY
WhiteCloset
Divna!
ali jedva čekam da ju iskombiniraš u još jedan outfit!
i ja imam ove tenisice crne iz H&M-a i dok se nisu poderale non stop sam ih nosala, mada su mi svi govorili da su nekako retardirane xD
Pixel Hazard | Bright Green Laces |
<3