new in

New in // BB ombre shirt and white flatforms







Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
ombre studded shirt // Beginning Boutique 
white flatform sneakers // New Look 
 
Skakala sam jutros od sreće kad mi je poštar uručio paketić od Beginning Boutiquea. Zaljubljena sam u ovu košulju i jedva čekam da ju nosim, samo da maaaalo zahladi! :D 
 
Tenisice su ulov sa sniženja, i lijepe su mi i ružne :D Podsjećaju na tenisice kakve nose bolničarke ili pak tenisačice. Ja ću ih, vjerojatno, isfurati sa nekom edgy odjećom + spajkasti asesoar. <3
Već jako dugo želim i crne, otkako su mi se one u H&Mu rasprodale, no naći ću ih negdje. U New Looku imaju samo ove bijele, no za ljeto mi se čine savršenima. :) 
 
~~~ 
 
My postman suprised me this morning - my Beginning Boutique shirt arrived really fast! 
 
I AM IN LOVE. 
Completely! :D 
 
And the flatforms... oh well, you know those kind of shoes which are beautifully ugly or the other way around? I couldn't resist them, and I am in utter need of sneakers (don't own them really, until now :D ). Now I want a black pair too ^^ 
 
What are your latest purchases? 
 
:* 
 
 
 
A

Comments

Unknown said…
Ajme košulja savršenaaaa!

A.
MarcJacobs GIVEAWAY
Mihaela said…
kosulja je super. zanima me kako ces kombinirati ove šuze xd
nina said…
tenisice su predivne :O može cijena, ak nije problem? :))
Gear said…
aaaaa košuljaaaaa savršena je!! <3<3<3
Anonymous said…
the best shirt i've ever seen in my life. double colors, studded. love it!!!


WhiteCloset
Psychocouture said…
tenisice su me izašle s popustom oko 90 kn :)
Anonymous said…
Mogla si barem ispeglati košulju.
Psychocouture said…
haha eeerm ma izvadila sam ju iz paketića i slikala odmah :) nisam ju još preprala, a ne peglam prije pranja :)
ljupka said…
:) me lajkam ni jedno ni drugo :D ali osjecam tvoju euforiju oko košulje :D a u tenisicama te ne mogu uopce zamisliti :D jedva cekam da vidim kako ces ih kombinirati :*
Nevena said…
Kosulja je stvarno savrsena!
Jovana said…
joooooooooooooooooooj...ne postoji rec kojom da objasnim odusevljenje :)
Divna!
Unknown said…
košulja me odnosi u visoke sfere ljubomore :)
ali jedva čekam da ju iskombiniraš u još jedan outfit!
Anonymous said…
mislim da bi crnih tenisica trebalo bit na asosu, ja sam svoje u 3. mjesec uzela :D (i da, bile su oko 230kn ako se dobro sjećam).
Psychocouture said…
da, znam, asos dino model <3
Anonymous said…
preeedivna kosulja :D
i ja imam ove tenisice crne iz H&M-a i dok se nisu poderale non stop sam ih nosala, mada su mi svi govorili da su nekako retardirane xD
Psychocouture said…
Koliko su koštale te iz h&m-a, jel zna itko? ja se ne mogu sjetiti..
Renata said…
Košulja je predobra...:)
Ana SC said…
uuuuu dobri komadi <3 i ja jedva čekam vidjet kako ćeš ih kombinirat.
Anonymous said…
Love your banner and that sheer blouse looks amazing!

Pixel Hazard | Bright Green Laces |
Anonymous said…
imala sam takve tenke u osnovnoj. košulja zanimljivo izgleda, mislim da ju očekujem s onom neon žutom suknjom koju imaš :)
Gypsy Gardens said…
ajmeeee, kosulja!!! *_*
<3
Anonymous said…
Predobra košulja!! Kolko si ju platila? Nemrem ju nać
Anonymous said…
koja je cijena košulje?
Psychocouture said…
rasprodala se :( bila je oko 50 dolara...
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels