From the top:
Essence 53 You belong to me (DM, cca 11 kn)
Yolizul 189 (Offertissima, 6 kn)
Catrice 240 Sold out forever (Kozmo cca 20 kn)
Maybelline Mini Colorama 95 Green Park (Bipa, cca 25 kn)
Prvo mjesto odnosi Yolizul - oduševio me ovaj lak, dva sloja su dovoljna za potpuno prekrivanje bojom koja je predivna, baš onakva kakvu sam tražila, ni zelena ni plava nego baš između. :)
I ostali lakići su super, Essence je malo preplav, ali super boja i kvaliteta, Catrice je više zelen, s natruhom shimmera, jako gust i super se nanosi, Maybelline je isto dobar, dugo se drži na noktima, boja kao Catrice, malo svijetliji i rjeđi.
Sutra idem u Offertissimu kupit još 3 Yolizul laka. :D
A imate li vi svoj najdraži zeleni/plavi/mintasti lak? :)
:*
A
Comments
Kada ces opet napraviti kolaz kao onaj s plavim tenisicama? Jedva cekam! thnx na inspiraciji... Kupila slicne tenisice nakon toga :) Lajkam blog! I please ajd kolaz opet. XD
Kako je prosao blogers chalenge? Kada ces nesto detaljnije o tome?
k.
new post-i'm not 14 anymore♥mfashionfreak