Super kolazi,fenomenalne boje. ;) Imam par istih lakova,nisam bas preterano odusevljena ovim colorama,previse slojeva treba namazati da bi se dobila lepa boja..
Gledam naslovnu slikicu sa lakovima, i mislim si jeli mi to imamo full slične lakove, koje sam slično fotkala prije 2 dana, ali nisam još stigla objaviti post :D
Super mi je post, puno lipih stvarčica. Boje su definitivno obilježile početak proljeća. Trenutno sam više na strani pastela nego neona.
Comments
Imam par istih lakova,nisam bas preterano odusevljena ovim colorama,previse slojeva treba namazati da bi se dobila lepa boja..
Super mi je post, puno lipih stvarčica. Boje su definitivno obilježile početak proljeća. Trenutno sam više na strani pastela nego neona.
http://www.vigilantlense.com/
;)
ja sam ipak malo ludja za neoncima :D
xo I.