Unfortunately, these shoes had to be fixed (the heels had to be changed) and as soon as I got them back I combined them with these pants. Expected, right? Here's the deal: I really didn't like how any of my other shoes fit these pants - even though this combination is quite "seen before" and trendy, in the end I really like how it looks all together! What do you think?
Taman kreneš na bolje i onda ove odvratne hlače-trenirka.Ne moraš baš svaki trend nabaciti na sebe,ponekad se radije drži klasičnih komada,ljepše ti stoje a i puno ih je finije vidjeti na tebi.
Anonymous said…
Ove hlače ti dobro stoje, ali mi se ne sviđaju cipele s kojima si ih kombinirala. Iako su prilično nezgodne za kombinirat zbog "trenirkastog" izgleda. Ali ono što me zanima je ta promjena pete na cipeli. Imam jedne na kojima želim promijeniti petu, zanima me da li je to moguće i imaš li možda nekog postolara u Zg za preporuku? Ja bih zapravo htjela da te cipele potpuno drugačije izgledaju pa me zanima i mogućnost izbora pete. Eto, hvala i pozdrav! :)
ja sam ti mijenjala samo onaj taj, jer se istrošio pa sam dala kbvartovskom postolaru da mi zamijeni, no to moš kod bilo kojeg. baš mijenjanje cijele pete - možeš probat pitati u postolarskoj radnji Marko u Petrinjskoj u veži (gdje je bio Americanino prije) - oni su dobri =)
Kombinacija " trenerke " i potpetica mi se nikad nije i nikad neće sviđati ... I te niske potpetice nisu my cup of tea . Znam ja da je ovo hot trend ali para mi oči . Zato je jaknica preslatka !
Hana said…
lijepo al već viđeno na svim modnim blogovima..copy paste.
Anonymous said…
Those pants look so comfy to wear! They would be a great for a day where you just want to throw something on! The heels look great with it!
Anonymous said…
Bilo je potpuno očekivano da ćeš ih nositi na štikle. Kud svi tud i mali mujo jel :) Nikakve osobnosti, čisti copy-paste.
Kao što sam i napisala, na sve druge cipele je izgledalo presmiješno.
Anonymous said…
Trenerka i štikle.. please!
Anonymous said…
Ne mogu vjerovati koliko zlobe u komentarima na jednom obicnom modnom blogu...Ana divna si!a svi vi kojima se ne svida kombinacija(ili opcenito anine kombinacije)jednostavno ne posjecujte blog...ne cete se nervirat (jer vidim da je neke post stvarno uzrujao)a i vrijeme pljucanja po drugima mozete iskoristiti za nesto pametnije,korisnije,zabavnije...kako god...mozda da probate napravit svoj blog...sigurno bi bilo zanimljivo..pozz
Jedina osoba koju znam na kojoj to dobro stoji si ti. Sve znaš. Kod tebe okupljalište "raspravljača" :D Ova u kontri što sam ulovila predzadnja je za još 2-3 puta prelistat :D
Comments
the-creationofbeauty.blogspot.com
http://kala-fabulous.blogspot.com/
http://lartoffashion.blogspot.com
i invite to me too
follow me
www.live-style20.blogspot.com
Ali ono što me zanima je ta promjena pete na cipeli. Imam jedne na kojima želim promijeniti petu, zanima me da li je to moguće i imaš li možda nekog postolara u Zg za preporuku? Ja bih zapravo htjela da te cipele potpuno drugačije izgledaju pa me zanima i mogućnost izbora pete. Eto, hvala i pozdrav! :)
Ova u kontri što sam ulovila predzadnja je za još 2-3 puta prelistat :D
I fenomenalno ga nosis!
Osvoji MAYBELLINE MASKARU: >> GIVEAWAY <<
milna89.blogspot.com
I will follow your blog..
kiss