1. makeup od neki dan
2. Isabella i ja u City Time magazinu
3. Kupujem sandale, a nikako da proljeće/ljeto dođe
4. Kava u Amelieu
1. Šminkala sam Ivanu za jedno slikanje
2. New in od Beaditon
3. OOTD
4. Selfie u novom sweatshirtu s bb.com.au
1. OOTD
2. New in sa Sheinside
3. Preduskršnja kava u Retru
4. Sretan Uskrs svima!
:*
A
Comments
WWW.LIVE-STYLE20.BLOGSPOT.COM
juj, ko gejša si mi napravoj slici, kjut ;)
samo, jesi htjela da ti obrve budu tak grube, il? mislim da bi puno bolje izgledale malo nježnije obrve :)
m.