Bend je htio zeleni makeup (pošto im je to trademark boja) pa sam cure našminkala dark crno zeleno :D Nisam baš imala puno vremena i znam da sam posao mogla odraditi i bolje ali svi su bili veoma zadovoljni i zato mi je drago. ♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥
models: Kristina Kulišić i Ana Pećanac
foto: Marko Mihin
make up: moi ^^
♥♥♥♥♥♥♥♥♥
ter outfit, ne bih ja bila ja da nisam zagnjavila Marka da me pofotka ^^
košulja // hrelić
nakit // ebay, accessories
hlačice // terranova
štrample // zara kids
Uglavno, šminkanje je prošlo super, navodno je make up izdržao i do idućeg jutra (Ana, skidati šminku prije spavanja! XD ), ekipa je bila super i jedva čekam da vidim spot koji će se zmontirati za kojih mjesec dana, obavijestit ću vas linkom kad dođe do njega :)
Linkovi od benda, ako vas zanima :), su idući:
http://www.myspace.com/kevlarbikini
http://www.youtube.com/kevlarbikini
Do idućeg posta pozdrav :***
Ana
Comments
ps. odlične su mi čarapice, a o košulji da i ne govorim, kakav ulov s hrelića!
Ako nije tajna, koliko si visoka i teška? :)
i hvala ^^
inache super ti je kombinacija, lezerna, a skockana
i kako si ozbiljna dok shminkash :) al bash ti stoji
sviđa mi se tvoja košulja i čarape, i lak za nokte!
pusa
Odlican make up.
@ljupka: ahahahahah :D nema razlike u nogama, bar ja to ne vidim, ali valjda će biti XD