Divna si! Hrabro furas svoj stil i bas to cijenim.
http://lartoffashion.blogspot.com
Anonymous said…
Pratim i tebe i Ljupku već dugo vremena, eh sad... zbilja mi se čini da stagniraš, već neko vrijeme, ti znaš vjerojatno bolje po broju fanova i to ali nekako kao da su sve fotke iste. Dok recimo Ljupka, koja mi je uzgred rečeno ovako, prek ekrana, mnogo manje simpatična, od kad se odrekla svih onih silnih haljinica, cvjetića i medeka ima odjednom totalni pomak, nove kombinacije su joj mrak. (još da promijeni poze i poluduckfejs... ali o tom potom...) sve u svemu, daj malo života u taj blog!
Znam znam samo gardenije ili tak neko cvijece vise pase u naslov i temu od krizantema ^^
Anonymous said…
Draga Ana, kaze se "homage" :) bez dva m. Imam osjecaj da cesto koristis strane rijeci koje ne znas kako se koriste i pisu. Samo malo pozitivne kritike, sve najljepse!
To je ona autumn paris kolekcija, nema ga više u dućanima...
Anonymous said…
nemoj se pliz ljutiti, ful volim tvoj blog i stalno ti pisem pohvalne komentare, al da ipak stavis drugi naslov, jer nit su gardenije gardenije, vec krizanteme, nit je hommage hommage, vec homage. :D
samo mali prijedlog, eto! pusa
Anonymous said…
Hej troglodite, na francuskom se piše "hommage", a riječ potječe upravo iz tog jezika. K tome je se i u engleskom može pisati s dva m. Daj se pokrij ušima umjesto da ponavljaš svoju sramotu.
Anonymous said…
Ja pak mislim da je trebalo biti napisano - OMAŽ :) hi hi hi,..
Comments
http://lartoffashion.blogspot.com
Imam osjecaj da cesto koristis strane rijeci koje ne znas kako se koriste i pisu. Samo malo pozitivne kritike, sve najljepse!
mfashionfreak♥blog
samo mali prijedlog, eto!
pusa