outfit

Outfit post | Cupcake

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us skirt | Aleksandra Dojčinović bracelets | Brinkle I wore this on Thursday - I felt like a cupcake in this outfit :D I would've wore some heels (like my precious JC Sassy sandals) but I was running all day :( I'm obsessed with oversized sweaters and sweatshirts! :D I will show you some of my new sweatshirts these days - I'm taking advantage of the chillier weather. :) :* A

Comments

Unknown said…
Prekrasno je! :*
Iva said…
Ana, svaka cast! Blog ti u svakom pogledu, sa svakim postom sve vise napreduje! Keep up with the good work!
OrMARIJA said…
Baš si šesna!
Anonymous said…
ma tko je moj najslađi frozen jogurtic? s malim slatkim gumenim medvjedicima i preljevom od čokoladice? :)

(prekrasan je ovaj autfit. Volim kad si pastelna)
Unknown said…
Suknja je to die for ! *_*
Fashion Muffins said…
Predivna kombinacija :) Slike su savrsene :)
Anonymous said…
odkuda su ti cipelice?:)
Natali said…
Prepreprepredivna!!! :)

http://lartoffashion.blogspot.com
Psychocouture said…
Balerinke su zara :)
Hvala svima! <333
Anonymous said…
Može li neki post kako da blog postane posao? Znači da surađujemo s dućanimai tako.

Help
KBAlife said…
wonderful :)
Live-Style20 said…
pretty !!

i invite to me too


www.live-style20.blogspot.com
Anonymous said…
baš je prekrasno ovo, drago mi je da si ipak dodala boje u svoje outfite jer ti stoji!
Mihajla said…
Hoću tu suknju!
predivno obožavam tvoje pastelne postove suknja je savšena. novi post na mome blogu Old Hollywood photos style pa posjetite http://fashion-is-a-style-of-life.blogspot.com/2013/06/hi-my-dearest-for-my-new-post-i-decided.html
Tabet said…
Hey,
super cute pics and a sweet outfit :)
Love
Tabea

http://wolkedrei.blogspot.de/
Anonymous said…
odličan outfit
super mi je tvoj stil :)
Anonymous said…
odlična odjeća! :)
drago mi je da si uključila hrvatske dizajnere u svoje postove, a ne samo kineske online shopove.svaka čast!
jedina zamjerka su ove odvratne balerinke, ali opraštam budući da si hodala cijeli dan. :P
Unknown said…
Jao pastelne boje, ovih prohladnih dana je dobro osvježit dan njima.. Sviđa mi se sweatshirt, odakle je? Suknja ti je mrak i ja bi je u svim bojama :)
Psychocouture said…
vesta je new yorker :)
Anonymous said…
meni na tebi tak sve izgleda jeftino, bez obzira na furla torbu i suknju od alex, u svim postovima pa tako i ovdje.
fakat ne kužim kak uspjevaš da dizajnerski komadi izgledaju kao da su s placa...
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels