Kao što znate, ja sam ogromni obožavatelj citrusnih i svježih parfema.
Pogotovo u ljetne dane kad mi se u tramvaju zna zavrtiti u glavi od vrućine i teških slatkih mirisa koje ljudi prskaju na sebe...
Dobila sam ova dva parfema - za nju i njega. Zeleni za nju i plavi za njega. :)
Zeleni, Versace Versense je lagan i svjež, s notama bergamota i citrusa...
Plavi, Dsquared Blue Cadet iz kolekcije Potion, launchan je ove godine, a ideja iza parfema je bila pretvoriti nijansu boje (blue cadet) u miris. Parfem je također svjež, ali i aromatičan, a sadrži note bergamota, grejpa, i mandarine - nesumnjivo nešto što će mi se svidjeti na vratu drage osobe.
Ja inaće nisam ljubitelj citrusnih parfema, ali shvaćam šta oćeš reći s tim slatkim, pogotovo zaa ljetnih dana... :)
i vjerujem da je ovaj muški bolji, hehehe :)
pusa
Anonymous said…
Erm, nabavila ili dobila? Zašto ne napišeš ako si nešto dobila, meni je to sasvim normalno i super da blogeri dobivaju stvari, ali zašto onda lagati i pisati da si "nabavila"?
Jasno je da je sponzoriran post, kao i kod svih mojih postova tog tipa, ispod posta piše "powered by" :) Nabaviti može značiti da sam sredila da dobijem parfeme, nisam napisala da sam ih kupila. :) Jednostavno ovako bolje zvuči, nisam baš pridavala tome toliku važnost budući da je jasno da se radi o sponzoriranom postu. Doduše, sada kada ste mi na to obratili pažnju editirat ću post kako se još netko ne bi zabunio :)
Anonymous said…
Moram priznati da nisam primijetila da na dnu piše powered by Martimex. Ma samo mi je grozno vidjeti te sponzorirane postove, kužim da to sve radite, ali mislim da me najviše odbija to što ti i Ljupka imate isti dan isti sponzorirani post. Ako sponzori ovo čitaju, neka razmisle o tome da vas razdvoje malo, jer ovo bi imalo više efekta kad ne bi na više stranica koje otvorim ispadao isti sponzorski parfem/pegla ili štogod.
Anonymous said…
"dobila" ako su ti poslali bas ova dva, a "izabrala, odabrala" je dobra opcija ako si mogla birati koje zelis, ili ako zelis da pojacas efekat reklamiranja i zamijenis to "nabavila" pozdrav
Comments
i invite to me too
www.live-style20.blogspot.com
http://www.ladiesstreet.rs/
i vjerujem da je ovaj muški bolji, hehehe :)
pusa
A za muski vjerujem da je odlican!
:*
Nabaviti može značiti da sam sredila da dobijem parfeme, nisam napisala da sam ih kupila. :) Jednostavno ovako bolje zvuči, nisam baš pridavala tome toliku važnost budući da je jasno da se radi o sponzoriranom postu.
Doduše, sada kada ste mi na to obratili pažnju editirat ću post kako se još netko ne bi zabunio :)