Ovo sam nosila sinoć na revije - išla sam vidjeti eNVy room koji me nikada ne razočaraju! Uspjela sam ponešto i poslikati pa ću vam u narednih par dana staviti taj post isto.
Moram priznati da mi je ovo jedan od dražih outfita ove godine - baš sam se osjećala dobro u njemu i nosit ću slične varijacije sigurno :)
Sutra ujutro putujem u Wurzburg na s.Oliver event i vraćam se u utorak navečer, imam dan pauze, faxovskih i ostalih obaveza, a u četvrtak ujutro letim za London! Dakle, sljedeći tjedan počinjući od sutra je kaos no jako se veselim :)
Pratite me na instagramu, tamo ću stavljati slikice čim se budem dočepala wifi-ja :) @psycho_couture
Idem se pakirati i pripremiti vam tih par postova za sljedeći tjedan! :*
A
~~~
This is what I wore for the fashion shows last night. I must admit, this is one of my favorite outfits this year. I felt really good in it! I'll wear variations of it in the future for sure and will wear all white or all nude looks this spring/summer in general too! :)
Wow so pretty! I love your outfit, you look amazing! It's perfect! xx
http://rainingheelsandpurses.blogspot.com
A. said…
Na predzadnjoj slici se na prvi pogled čini kao da ti je kosa do ramena, kao da si se šišala. I izgleda odlično! Ako ikad budeš razmišljala o takvoj promjeni... ;)
Predivna kombinacija... sad se ne mogu odluciti jer mi draza ova ili ona denim on denim s Litama :-) super mi je komentar sa sisama :-) mislim da je cura mislila kako si sredila da sve k lijepo izgleda s obzirom da je to top koji se nosi bez grudnjaka :-) dobra zabava u Londonu :-)
Anonymous said…
Mislim da anon s pitanjem za sise zapravo pita kak si sredila situaciju s grudnjakom haha, posto je takva majica. I mene zanima, uvijek se mucim s tim. Super outfit!
sve si mi bolja i bolja, mislim da si se napokon našla, i sad si mi baš preprepre :D
Anonymous said…
Sanjala sam da sam te upoznala i htela sam da ti kazem kako volim sto tvoje slike uvek imaju neki mracni vibe ali reci nisu mogle da mi izadju iz usta :D poz iz Srbije :)
jako lijepo i svjeze, sve dok nisam skrolala do slika s jaknom. bas mi ne ide na tu njeznost i bjelinu, vjerujem da si htjela nekakav kontrast postici, ali meni bas nikako ne valja s bundicom, ubije ljepotu kombinacije. make up bi isto bio bolji da je jednostavniji i nude, da si skroz do kraja provela ideju..
Anonymous said…
ovaj topić ti prekrasno stoji, izgledaš baš profinjeno.
Comments
nije valjda da upisujes jos jedan fax?
@moiminnie - hvala ti! :***
http://rainingheelsandpurses.blogspot.com
nijedan fax se ne upisuje u 3 mjesecu, mislila sam na upis u ljetni semestar :)
Sretno na putovanjima i lijepo se provedi :D
@anon ovaj iznad: Molim? :D
the-creationofbeauty.blogspot.com
i invite to me too
WWW.LIVE-STYLE20.BLOGSPOT.COM
XO, Mish @ LBD and Onesies
nijezna bijela ti divno stoji
the-renaissance-of-inner-fashion.blogspot.co.uk