Neki dan sam napravila ovaj look. Malo sam više naglasila obrve i općenito im posvetila više pažnje. Ostatak lica sam tretirala s puno highlightera i laganim rumenilom. Na usne sam stavila najdražu Kryolan supra boju.
Sviđa li vam se ovaj look?
~~~
I made this look the other day. I concentrated more on the eyebrows and made them a bit more prominent than usual. The rest of the face is kept simple, sheer and higlight-ish. I've put my fave Kryolan supra color on my lips.
How do you like this look?
PRODUCTS:
Face: YSL Touch Eclat foundation, YSL Illuminator, ELF blush in Spotlight, ELF coral blush, Lush Feeling Younger Tint, Chanel loose powder
Eyes: YSL Faux Cils Mascara, Maybelline gel liner, MUA Undressed palette, MUA Heaven and Earth palette
Lips: Kryolan supra color 033
A
Comments
touche* éclat
Neću raditi samo "komplicirane" makeupove, a i ovaj makeup zahtijeva puno više od 5 minuta :)
Želim na blogu pokazati kakve makeupove JA nosim i koji predstavljaju MENE makar bili ne znam kako jednostavni :) Ovaj mi je jedan od dražih inače <3
Devojke, na mom blogu možete osvojiti predivnu ogrlicu, više informacija ovde http://welcometomyworld-tali.blogspot.com/2013/03/giveaway.html :)
A onima kojima se ne sviđa ne moraju gledati, a ponajmanje komentirati jer to vrijeđa nečiji trud!
p.s. vidim da ovdje neki ne znaju da je zapravo najteže izgledati prirodno, pa meni treba negdje 45 min da izgledam svježe i au naturel :D
Anita
Draga Ana, lijepa si, imaš zahvalno lice, a koliko mi se čini i kožu za makeup, uredno se šminkaš što je za mene svakako 50% look-a, ali slažem se s osobom koja je prethodno komentirala da je dosadno. Pratim te redovito, vidjela sam i ostala, ako se ne varam, 2 makeup posta i sad iz glave se ne mogu sjetiti po čemu se razlikuju osim što znam da si u jednom stavila bijelu olovku i nekakav bakrenasti tuš i to je baš bilo lijepo, a ovako se može našminkati svatko sa puno manje od 10 (ili koliko već koristiš) preparata. Tu ujedno leži i moje pitanje; zašto na licu koristiš toliko podloga; foundation, puder, highlighter, rumenilo, lush tint (koji bi recimo bio sasvim dovoljan za tvoju čistu i mladu kožu) ? Lijep pozdrav
ne znam, ponekad se i ja pitam zašto toliko toga koristim, jednostavno se volim trackati I guess :D
Hvala svima na komentarima <333
ljubim te :*
Korgi fan
i samo tako nastavi s blogom :-D
H&E: 1,4,9 :)