Jedan zakašnjeli outfit od ponedjeljka.
Nisam ga namjeravala slikati, ali me Ljupka nagovorila.
Uglavnom, outfit mi je bezveze, taj ponedjeljak je bio užasan. Ustala sam se rano i shvatila da vani pljušti kiša i hladno je, a ja sam večer prije smišljala više lijepih proljetnih ouftita.
Tako da sam izgubila volju za oblačenjem za fax čim sam se ustala.
Pa sam nabacala prvo na sebe kaj sam našla.
Onda mi je pak na putu do faxa propustila jedna čizma - pukao mi je džon. -.- A moram biti na faxu od 11 do 18h u komadu. S mokrom čarapom i čizmom natopljenom vodom. -.- Hvala bogu, spasila me frendica s parom suhih čarapa i sušilo za ruke u wc-u faxa.
Point is, ima dana kad mi se apsolutno ne da uopće izlaziti iz kuće niti imam volje za oblačit nekaj fora jer je vani koma vrijeme i moram biti 7 sati na faxu u komadu, zato vam pokazujem ovaj outfit. Svatko ima dane kad mu je sve u kukiju. :D
Koristim ove lijepe dane, prije najavljenog pogoršanja vremena u nedjelju, za lijepe outfite. <3
Uživajte
:***
A
ps. Ljupkina epizoda za ACBC je izašla pa možete glasati za nju ovdje. <3
Comments
i znam o cemu pricas, mrzim te kise koje ti uniste outfit koji si smislila prije spavanja :D
inwithdnew.blogspot.com
Mia :*
vesta je pre pre, najbolje mi je sve ovo tvoje s Hrelića, ne mogu se nadiviti iz posta u post!
:)*****
Because you are interested in fashion trends and style please check out this here->
http://ssbdk.blogspot.com
and let me know if you like it. i am happy about every tipp and critic.
Peace&Love from London
Kamila M.♥