Moram priznat da i mene malo ponesu boje kada dođe toplije vrijeme, pa rado nosim tirkiznu, mintastu te breskvaste i njudaste nijanse :)
Ove sam tenisice izabrala u Francu no skužila sam da stvarno nisam tip od tenisica, no, da jesam, ovako bi ih nosila! :)
Složila sam 5 setova punih boja - jer i meni, makar jako volim crno, boje unesu dašak svježine i sreće :)
1.
hlače // new look
majica // zara
tenisice // Franco
2.
suknja // h&m
majica // pull&bear
torbica // Torbice mice by Ljupka
tenisice // Franco
3.
suknja i rozi top // bershka
narančasti top // american apparel
torbica // Torbice mice by Ljupka
tenisice // Franco
4.
suknja // bershka
top // h&m
torbica // Torbice mice by Ljupka
tenisice // Franco
5.
traperice i top // h&m
torbica // Torbice mice by Ljupka
tenisice // Franco
A da ove tenisice ne ostanu zakinute od malo sunca i sretnog vlasnika, netko će ih uskoro moći osvojiti na giveawayu - stay tuned! :)
Uživajte u početku vikenda :)
:*
A
Comments
Boje su odlične- na odjeći, u kozmetici, u prirodi... jer uvijek unesu malo živosti :D
http://lartoffashion.blogspot.com
Pogotovo 2., 4. i 5. :)
xoxo
Antonia
inwithdnew.blogspot.com
a tenisice su zakoooon! :)
mada bih se ja možda ipak odlučila za malo ženskastiju boju :D npr. narančasta, roza, ljubičasta...
sve pohvale na idejama za outfit, sve su divne <3
Sve su kombinacije odlicne,ne mogu se odlucit koja je naj.
betweenracks.blogspot.com
http://the-fashion-fairytale.blogspot.com
http://urbanprettygirl.blogspot.com/
majica iz zare i mint hlace... predivno... samo s obz na losa iskustva sa zarom, da je ne znam kakva (a ova mi je zbilja premedena) sumnjam da bih je kupila.
tenesice su ultimativne, prejebene boje. koji su broj? reci da je neki mali mali 36 :):)
jel new look sve o cemu smo sanjale?! :) nikako da nadjem cajta za otic...
http://lostinpattern.blogspot.com/
xx Brigita